Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A termék megrendelése után...

A termék megrendelése után drágult a termék. Ugye én azt az árat fizetem, ami a megrendeléskor aktuális volt?

Figyelt kérdés

Konkrétan az iPon-ról rendeltem tegnap többek közt egy 5 méteres UTP kábelt. A megrendeléskor 180 forintba került (a visszaigazoló emailben is ez az ár szerepel), viszont ma már ugyanez a termék 850 forint.

Ugye a cég nem akarja majd velem az új árat kifizettetni?



2016. nov. 26. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell ennyire hülyeséget kérdezni... Gondold már át még1x.
2016. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen bunkón válaszolni?

Azért agyalok rajta, mert biztos hogy a 180 forint csak elirás, hiba volt. Nem akció.

2016. nov. 26. 15:08
 3/4 anonim válasza:

Volt már ilyenből sok sztori, hogy élelmes vásárlók majdnem felvásárolták a teljes készletet.

Neked ezt csak 180-ért adhatják, ha elírás, figyeljenek jobban, legközelebb.

2016. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egy automatikus visszaigazolás jött, akkor még nem jött létre a szerződés, a bolt még elállhat. Az ez utáni email vagy telefon, amiben értesítenek a teljesítésről/ áru postára adásáról, már érvényes a szerződés, a kiírt áron kell adniuk.

[link]

2016. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!