Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Aliexpressen az árus...

Ha Aliexpressen az árus lehagyott egy nullát az árból én meg megvettem, akkor hogyan érhetném el, hogy enyém legyen a termék?

Figyelt kérdés

560 dolláros termékről van szó, ami 56 dolláros áron volt fenn és én megvettem.


DJI OSMO kameráról van szó egyébként.


Persze jött azzal, hogy vonjam vissza a rendelést, mert elirták az árat...NAÉS?


Gondolom ha valaki véletlenül megvett volna egy szál ropit 1000 dollárért (HAS PÉLDA), akkor azért valószinüleg nem szolt volna az árus...


2016. nov. 13. 18:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Nem adja fel és akkor automatikusan törlődik a rendelés.
2016. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

lehet hosszabbítani a feldolgozási időt egészen 180napra...és csak azután törlődik a rendelés...


nyomást szeretnék rá gyakorolni, tehát valahogyan kikényszeriteni, hogy elküldje...


feljelentgetni őket vagy nem is tudom...

2016. nov. 13. 19:31
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
De nem fogja feladni. Hülye lenne. Most arra játszik hogy te töröld és akkor nem hagyhatsz negatív feedbacket. De neki egy negatív feedback nem ér 500 dollárt. Az kínában egy éves fizetés. Hiába jelengeted a vége mindig ugyanaz.Visszakapod a cippit meg hagyhatsz egy negatív feedbacket.
2016. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
jah plusz csak magadat szivatod mert he a processing jiterjeszted amennyire csak lehet annál később kapod visdza a pénzed.
2016. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha nem adja fel, akkor egy negatívot veszít vele, ha elküldi akkor 504$-t. Te melyiket választanád a helyében?
2016. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentgetni? Ez nem fekete vágás az 50-es években ember....


Cseszik feladni és kész. Ha te vonod vissza a rendelést nem tudsz negatívot adni, ha ő nem adja fel és lejár a processing time akkor tudsz adni egy negatívot. Nagy cucc, ha több ezer pozitívos eladó akkor nem fogja érdekelni, meg se látszik.


Szívni meg csak te szívsz vele, mert áll benne az 56 dollárod. Rá nyomást nem tudsz gyakorolni, mert semmi sincs a kezedben ami megérne neki 500 dollárt.

2016. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

56 dollárom benne állhat ebbe 2-3 honapot, annyira nem hiányzik a kasszából.


de egyébként meg ez egy drága fotós cuccokat és drónokat áruló shop, ugyhogy kevés eladásuk lehet, mert nagy értéküek az áruk.


Amugy meg most volt a 11.11. nagy vásár az aliexpresszen, óránként voltak ilyen 1 dollárra leértékel telefonok, meg sok sok minden.


egyébként meg nekem az is jo lenne, ha küldene a legolcsóbb stabilizátorát, ami kb 150 dollár.


100 dollárt már csak benyel.

2016. nov. 13. 22:08
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy benyel, mert lexar. Ha a negatív nem hatja meg akkor semmi később sem.
2016. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

#7

ezek ebből élnek ő lesz*rja hogy neked mi lenne jó.

2016. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

egyszer volt, hogy vettem egy mi band 2-t 25 dollárért, aztán felment az ára 50re...és az árus meg kamuzott, hogy nincs raktáron...közben meg árulta 50-ért.


2,5 honapig kellett irogatnom mire elküldte, fel is jelentettem őket.


itthon eladtam 14 ezerért, tehát végülis megérte.

2016. nov. 14. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!