Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan éljünk meg 57 ezer...

Hogyan éljünk meg 57 ezer forintból 6-an 1 hónapban amiből még a rezsit is be kell fizetni?

Figyelt kérdés
Anyukám nagy bajban van.Segíteni szeretnék neki azzal hogy gyerekmunkát vállalok. valaki tud ilyen helyet szegeden? 12 éves lány vagyok! Ha valaki tud, kérem sürgősen segítsen!
2010. ápr. 30. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hivatalosan gyakorlatilag nem dolgozhatsz (max színészkedés, modellkedés), ahol meg nemhivatalosan dolgozhatnál, ott hidd el nekem, hogy nem akarsz.
2010. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de vallamit muszály, mert a családom bajban van.
2010. ápr. 30. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon kevés. Ha még nem próbáltátok, az önkormányzatnál is tudtok kérni szociális segélyt.

Diákmunkához még fiatal vagy.

2010. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te maradj meg gyereknek!! Amúgy te vagy a legidősebb??


Nem a te feladatod hogy eltartsd a felnőtt szülődet vagy az idősebb testvéreket!!


Nagyszülők? Rokonok? Apukád?


Egy rezsit fizessetek csak be, a villanyt, a többit meg le kell xrni, a többin kaját kell venni..


Alap élelmiszereket Lisztet Cukrot Zsírt Krumplit, hagymát.. Aztán ha még futja akkor husoscsontot..


Ami meg felesleges otthon azt el kell adni mind egy mennyit kapsz érte..

2010. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a legidősebb. Apukám már nem él velünk a Nagymamámnak pedig csak nyugdíja van és neki is kell ilyeneket fizetni mert ő is panelban él.És íg maradtunk 6an.
2010. máj. 1. 07:32
 6/6 anonim válasza:

Esetleg megpróbálhatsz házimunkát vállalni...takarítás, gyerek felügyelet, esetleg egyéb házkörüli munka, esetleg kerti munka, fűnyírás.


De természetesen legyél résen, hogy kinél vállalsz munkát!


Elsősorban én is azt javaslom, hogy tanulj, de én könnyen beszélek, mert nem én vagyok bajban. Esetleg próbálkozz a helyi önkormányzatnál, hátha tudnak segíteni.


Esetleg velük is próbálkozhatsz ha nagy a baj:

[link]


Drukkolok nektek!


Remélem tudtam segíteni!

2010. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!