Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne piaca egy...

Szerintetek lenne piaca egy teljesen átlátszó formába olvasztott üveg kádnak?

Figyelt kérdés
Le tudnám gyártatni rájöttem hogyan lehetne, de nem tudom lenne-e felvásárlópiaca. Úgy tudom a luxusipar eléggé pörög mostanában.
2016. nov. 29. 08:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok:

[link]

2016. nov. 29. 08:58
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Csak ennél azért minőségibb kivitelezésben és "tálalásban"

Szóval elég divatos fotók lennének róla meg minden. Nem olyan mintha most kapartam volna elő a padlásról

2016. nov. 29. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik - még ha minőségibb, akkor sem.

Ráadásul az üveg kényes, karcolódik. És a legfontosabb indokom: azáltal, hogy nem beépített, instabilnak érezném.

De ez csak az én véleményem - lehet, túlságosan "konzervatív" vagyok :D

2016. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Ilyen ipari cegnel dolgoztam, nalunk is volt hasonlo, de az attetszo volt, nem teljesen atlatszo. Nem gyartanak mar, mert sokba kerult az alapanyag es maga a termek is draga volt. Erdeklodtek utana, de kevesen fizettek meg az arat.
2016. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik, de az anyagi helyzetem miatt aligha lehetnék potenciális vásárló. Viszont felmerült bennem egy kérdés. Ez törékeny? Mert ha igen, az nagyon balesetveszélyes.
2016. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Törékeny, de én erre is gondoltam, és amit én gyártanék, az laminált üvegből lenne, tehát két rétegű üveglap közé lenne egy rugalmas réteg sajtolva. Így gyakorlatilag "törhetetlen"
2016. nov. 29. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Edzett uvegre gondolsz, ugye...?


Giccses, tisztantartani remalom, rohadtul nem praktikus (egy kadnak azert nem az a lenyege, hogy minden latszik abbol, aki benne ul). Egy-ket darabot megvennenek talan izlesficamos ujgazdag vagy szexklub, disztargynak, de amugy ertelmetlen. Raadasul disztargynak sokkal egyszerubb epoxibol megcsinalni....

2016. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugat európában talán,de magyarországon örülhetnél ha 1-2 db-ot el tudnál adni.
2016. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!