Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan költözzek el bp...

Mégis hogyan költözzek el bp ről és találjak munkát?

Figyelt kérdés
Van munka a neten, de ha oda megyek szerződni lehet aznap nemtok szerezni albérletet és akkor hogyan járjak az ország másik végébe munkába, vagy veszek ki albérletet és nem találok munkát és fölöslegesen fizettem.
2016. dec. 9. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom nem azonnal kell kezdeni. vagy ha igen, pár napig laksz egy olcsó hotelben vagy ismerősnél.
2016. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit előre gondolkodsz. Előbb állapodj meg a munkáltatóval. Aztán kereshetsz albérletet.
2016. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyan állapodjak meg, ha másnap kezdeni kell?
2016. dec. 9. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress a kornyeken munkasszallast, ahol nem kell elore fizetni tobb honapnyi lakbert. Arra par napra, amig talalsz alberletet, megfelel.


Mondjuk hogy miert elfele akarsz koltozni Budapestrol, amikor (sajnos vagy nem sajnos) minden ertelmes munkalehetoseg itt van, azt nem ertem, de ez legyen a te problemad.

2016. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérj pár napot: nem tudsz holnap kezdeni, mert lakhatást kell találnod.

Ennyi.

Ha ezt nem értik meg, akkor mit várhatsz el tőle/tőlük később? Szerintem semmit, kár odamenned.

2016. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4: 1 éve keresek munkát BP-n és az albérlet árak miatt ha nem vagy k*va vagy professzor doktor tudós tiplomás szakember, egy garzont sem bérelhetsz. De ha ellenkezőleg van, leírhatod a lehetőséget.
2016. dec. 9. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Van valami albérlettámogatás, ha bizonyos távolságnál messzebbre kell költöznöd a munkahelyed miatt, keress rá, mik a pontos feltételek.
2016. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába kerestem.
2016. dec. 9. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!