Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik-e nyugaton olyan...

Létezik-e nyugaton olyan munkaadó, hogy a szállást ingyen fizeti DE! 1 edül vagy 1 lakásban?

Figyelt kérdés
Azért kéne mert utálok másokkal lakni és kevés a pénzem h kimenjek és szállást béreljek. Egyszer hallottam ilyenről, de az Svájcban volt, a magyar munkaadók max. 1 szobát biztosítanak még nyugaton is.
2016. dec. 16. 23:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
fizeti-biztosítja..
2016. dec. 16. 23:10
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Csak ha hiányszakmád van. Pl programtervező informatikus vagy felsőfokú angol és német nyelvtudással + 10 év szakmai tapasztalattal a Microsoftnál. Ha krumlit pucolni mész, vagy egy egyszerű recepciósnak, akkor ne is álmodj róla...
2016. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Létezik, de nem biztos, hogy te abban a ligában játszol. Az egyik ismerősöm CEO egy nyugati cégnél, és neki komplett házat bérelnek, és a gyerekei magániskoláztatását is fizetik. Tehát minden attól függ, hogy milyen pozícióban dolgozik az ember. Egy ív- és lánghegesztőnek feltehetően nem fognak külön lakást biztosítani.
2016. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyanítom én is, hogy ez téged nem érint. :)
2016. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát 8 ált. om van.
2016. dec. 17. 00:48
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Akkor húzzál bele és tanulj, de nagyon sokat!
2016. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

"Azért kéne mert utálok másokkal lakni...

Hát 8 ált. om van."


Előbb legyen magas szintű tudásod és utána lehetnek igényeid. Ma Magyarországon szerintem az egyik legnagyobb probléma, hogy sok embernek piszok magasak az igényei, de letett munka, tudás nincs mögötte.

Így "pöffeszkedhet" egy McDonalds-os dolgozó (nem, nem a Balázska :D, hanem egy ismerősöm) hitelre vett Chevroletben, aminek a törlesztőrészleteit persze nem bírja fizetni, ezért az idős szülei takarításból segítik, amibe belerokkantak, stb.

2016. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En ugy jottem ki Nemetorszagban, hogy 1 honapig egy 3 fos szobaban laktam napi 7,5 euroert, kozos wc es konyha hasznalattal. Aztan mas munkam lett, atkoltozem masik varosba, ott 2en voltunk egy szobaba, de volt olyan, ahol 4en, es csak magyarok. Igy eltem fel evig. Valamit valamiert. Ha elakarsz indulni valahogy, olyan nincs, hogy utalok masokkal lakni, meg ez nem tetszik, az nem tetszik...nem ehet valogatni. Most kulon lakast berelek a csaladommal.


De a tobbi hozzaszolo jol irja. Ha valami olyan szakmad van, ami egetoen hianyszakma, akkor fizethetik, de nem hiszem, hogy 8 altalanossal ez a kategoria lennel.

2016. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És azért dolgozni hajlandó vagy másokkal, vagy neked csak úgy adjon valaki egy ingyen lakást, mert van 8általánosod?
2016. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igenyek az egekben, a kepessegek a beka s.ge alatt...
2016. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!