Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A futárcégek (DHL, UPS stb. )...

A futárcégek (DHL, UPS stb. ) csomag darabszám alapján kérik a díjat a nagy szállíttatóktól - pl. webshopok - vagy fix havi díjat kapnak?

Figyelt kérdés

Származik kára egy webshopnak abból, ha 2x rendelek meg vmit, de csak az egyiket veszem át?

Rendeltem egy csizmát, ami még nem jött meg, de most leárazták. Vívódok a saját lelkiismeretemmel, hogy megrendeljem-e leáarazva is, mert nem akarok kárt okozni a webshopnak.



2016. dec. 17. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

inkább okozol kárt magadnak a 2 csizmával. Nos gratulálni tudok hozzá!


elkölthetsz náluk akkor 100 milliót is havonta, a webshop tulajait biztosan boldoggá teszed vele!

2016. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 értő olvasás: elégtelen. Kérdező: annyi azért legyen benned, hogy odaszólsz a webshopnak, hogy nem fogod átvenni a terméket...
2016. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mihez gratulálsz? leírtam, hogy csak az egyiket rendeltem meg magasabb áron, de most olcsóbb, és megrendelném olcsóbban HA ebből nem származik kára a webshopnak is.
2016. dec. 17. 16:11
 4/7 A kérdező kommentje:
beszéltem a webshoppal (otto), az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy nyilván nem mondhatja, hogy 'persze, rendeljem meg olcsóbban és vegyem át csak az olcsóbbat', mert megtehetem ezt is, nincs következménye, de már átadták futárcégnek az 1. rendelést.
2016. dec. 17. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval azt esetleg tudjátok, hogy fix összeget fizetnek a futárcégnek, vagy tételesen minden egyes csomag után?
2016. dec. 17. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tételesen, mi is szállíttatunk, bár a Postával (még). Ki kell fizetni a feladás díját (mi díjhitelesek vagyunk, utólag fizetünk azok után, ahol mi álljuk a ptkg-t, utánvét díját utalja nekünk a posta), és kp-ban kérik a visszaszállítás díját, ha valamit nem vesznek át. De ez volt csomagküldőnél is. Tehát a cég állja a neked kiszállítást, plusz még a visszautat is.
2016. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem okozol neki. Párszáz forint. Miközben az 1000 forintos cipőt eladják 15ezerért. Nem ez fogja csődbe vinni őket.
2016. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!