Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Airbnb-n érdemes olyan lakásba...

Airbnb-n érdemes olyan lakásban szobát kiadni, ahol a konyha még nem készült el?

Figyelt kérdés
A szoba oké, csak nincs benne még bútor, és fürdőszoba meg wc is készen van. A főzési lehetőség mennyire fontos?
2016. dec. 19. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A konyha hiánya még elmegy, de bútorozatlan szobában hogyan akarsz bárkit elszállásolni?
2016. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos, de úgy értettem, hogy a szobát pik-pakk bebútorozom, az nem akkora gond, de egy konyhát felszerelni, az nem fog menni egyik pillanatról a másikra.
2016. dec. 20. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy nem készült még el? Még burkolnak, vezetékeznek, stb? Vagy már kész, csak nincs konyhabútor benne? Vagy van benne konyhabútor is, csak gépek nincsenek?

Mikró, teafőzés, kávéfőzési lehetőség van, asztal?

2016. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nagy főzéseket nemigen tervez valaki városlátogatás alatt. Nem kell csodakonyha. Ahol én eddig voltam, volt egy egyrészes mosogató, egy mikró és egy villanyrezsó. Meg persze legyen egy kis hűtő. Tökéletesen elég.
2016. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs konyhabútor, beleértve a mosogatót, és a csapot. Sem hűtő, sem mikro, sem polcok, sem semmi. Csak egy mosógép áll a konyha közepén, igaz az használható, de van kötve. Vizet nem lehet ott venni, csak a mosdóban. A fal és a padló megvan, de semmi más. Konnektorok vannak, meg a falból kiálló víz és szennyvíz cső látható most még.
2016. dec. 20. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél pár ezer forintért egy elektromos vízforralót, és tedd be a szobába. Vagy egy kávéfőző gépet. Legalább reggelit tudjanak otthon készíteni. Napközben nem sokan rohangálnak haza főzőcskézni. Arra inkább nyaralóknak van idejük, nem városlátogatóknak.
2016. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, "jutalmaztam"!


Kicsit amiatt aggódom, hogy ezzel előre lerontom a hely értékelését, és amikor már teljesen kész lesz, már eleve rossz helyről indulok, hiába javítottam ki a mostani hibákat.

2016. dec. 21. 07:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen írd be a leírásba, hogy a konyha még nincs kész, írd le pontosan, ez ügyben mire számíthat a vendég és akkor nem lesz gond.

A szobában vízforraló az jó ötlet - de én még egy mikróval is megtoldanám és hogy kompenzáld a kellemetlenségeket, lehetne ingyenes instant kávé ( pl. 3 az 1-ben), 2 féle filteres tea (gyümölcs és fekete tea) a szobában.

2016. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Negatív értékelés leginkább abból lesz, ha a vendég mást kap, mint ami a leírás alapján joggal feltételezhető. Ha te korrektül leírod, hogy nincs még kész a konyha, esetleg kompenzálod is azzal, hogy érkezéshez bekészítesz némi harapnivalót, meg adsz egy listát a környéken olyan helyekről, ahol normális áron jó kajához juthatnak, egészen biztosan nem fognak panaszkodni.
2016. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Készlett a konyha, csinálod még az AirBnB-t?


Linkeld be a tiéd!

2020. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!