Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha már depressz...

Mihez kezdjek, ha már depressziós vagyok attól, hogy ennyire rossz a helyzet a munkások számára Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor is a jófogást nézem hátha van munka, de érettségi meg szakma nélkül sehova se vesznek föl. Külföldön is gondolkodtam, de nincs elég pénzem a kezdeti lakhatást fizetni, amíg találok munkát.


A call centeres az egyetlen olyan munka, amiből nagyon rosszul de meg lehet élni itt Budapesten, de ahhoz is érettségi kell, hiába van nyelvtudás.


Kisebb városokban is 50 ezer az albérlet, meg 2 hó kaució, és enni is kell valamiből, meg rezsi.


Szilveszter is csak egy rossz ünnep számomra, mert eszembe jut, hogy most lehetne ünnepelni, de nincs miből.


2016. dec. 31. 17:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
tanulj nyelveket, irány egy olyan ország, ahol a munkádért ételt és lakást is kapsz.
2017. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

pont ma 1 eve hogy mast dolgozom, de elotte epitoiparban voltam vezeto beosztasban.

1 ember aki jo eroben volt 6 altalanossal jogsi nelkul napi 8000ert dolgozott ha egyaltalan eljott. 25 napos honapban 200e ft / ho.

felesegem konyvelo, mig a regi melohelyen volt 145e ft/ho.

tudom a 200 / ho se sok de tul lehet elni valahogy es nem olyan ultragaz.

2017. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Legyél lyuk a farok körül, legyél torok a makk körül és minden vágyad teljesül! Más lehetőséged nincs, becsüld meg!
2017. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!