Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy munkahelyen úgy is le...

Egy munkahelyen úgy is le tudok számolni, ha nem megyek dolgozni máshová? Tehát ha nem viszek papírt egy másik helyről?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De hogy érted azt, hogy nem viszel papírt másik helyről? Az új munkahely kéri a réginél kapott papírokat; ha eljössz vhonnan, nem kérik az új munkahelyed adatait.
2017. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nem kötelező dolgozni.
2017. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert most hívtam fél órája a munkáltatómat, hogy le szeretnék számolni, és mondta, hogy vigyem a szekrénykulcsokat stb, hogy le tudjam adni, illetve valami olyasmit mondott, hogy holnapra legyek munkaképes. Azt hiszem ezt a szót használta. Lehet én vagyok buta, de megkérdem inkább.
2017. jan. 3. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a munkaképest úgy értelmezem, hogy oké, felmondhatsz, de holnapra szedd össze magad, ne írasd ki magad a felmondási időre táppénzre stb. Szóval a mostani helyen teljesíts, amíg még itt vagy.
2017. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és akkor mi van, ha az ünnepek előtti héten és most is táppénzen vagyok, viszont nem találom a táppénzespapírt?
2017. jan. 3. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ebben nem tudok segíteni, de azt mondanám, az orvos talán tud adni másolatot, de nem vagyok benne biztos...
2017. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tud adni, már kérdeztem. akkor beírják igazolatlannak és lezárják?
2017. jan. 3. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos, mi van ilyenkor. Ha van szabid, és jófejek, lehet, utólag kiírják szabinak, de az is lehet, hogy nem.
2017. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!