Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények az Almárium Apple-p...

Vélemények az Almárium Apple-pro szervízről?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 13:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Apple party service hostess ügynökség vélemények?

Mi a véleményetek erröl a hostess ügynökségről? Azt mondták jelentkezzek a honlapjukon, de nincs regisztrációs díj?

Social Picket vélemények?

Elvileg az alkalmazás engedi megnézni kik látogatják a profilod, látják a posztjaid etc. Valaki aki letöltötte, mondja meg fizetős? 1hét ingyenes de utána rákérdez mennyi, vagy átvált havi pénzes csomagba? Köszönöm, fontos!

Iphone SE vélemények?

Leszeretném cserélni a telefonomat(samsung a3) egy iphone se-re...Véleményt tudnátok mondani róla? a képernyője kisebb lenne azt tudom,de használat közben milyen a telefon? Ti szeretitek?Megéri?

IPhone 7-ről vélemények?

Tervezem, hogy vásárolok egy iPhone 7-es mobiltelefont. Akinek ilyen van, várnám a tapasztalatokat, véleményeket.

S4 mini vagy S5 mini? Esetleg xiaomi redmi2 pro? Vélemények?

Pénz szűkében vagyok, de kellene nagyon egy normális telo ami min. 2 évig bírja. Csakis kompakt méretű telefonok érdekelnek, min 8mp es kamerával, és 4.7 nél nem nagyobb (de inkább kisebb) kijelzővel. Értesítési led ALAP! használt almát nem szeretnék, bár tetszik az...

GSMHome-nál akarok személyesen iPad-et vásárolni, vélemények róluk?

Valaki vásárolt már náluk? iPad Pro-t szeretnék ott vásárolni, újat,nem használtat.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!