Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Mi a véleményetek erröl a hostess ügynökségről? Azt mondták jelentkezzek a honlapjukon, de nincs regisztrációs díj?
Elvileg az alkalmazás engedi megnézni kik látogatják a profilod, látják a posztjaid etc. Valaki aki letöltötte, mondja meg fizetős? 1hét ingyenes de utána rákérdez mennyi, vagy átvált havi pénzes csomagba? Köszönöm, fontos!
Leszeretném cserélni a telefonomat(samsung a3) egy iphone se-re...Véleményt tudnátok mondani róla? a képernyője kisebb lenne azt tudom,de használat közben milyen a telefon? Ti szeretitek?Megéri?
Tervezem, hogy vásárolok egy iPhone 7-es mobiltelefont. Akinek ilyen van, várnám a tapasztalatokat, véleményeket.
Pénz szűkében vagyok, de kellene nagyon egy normális telo ami min. 2 évig bírja. Csakis kompakt méretű telefonok érdekelnek, min 8mp es kamerával, és 4.7 nél nem nagyobb (de inkább kisebb) kijelzővel. Értesítési led ALAP! használt almát nem szeretnék, bár tetszik az...
Valaki vásárolt már náluk? iPad Pro-t szeretnék ott vásárolni, újat,nem használtat.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




