Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay. Van egy csomag amit...

Bobi69 kérdése:

Ebay. Van egy csomag amit dec10-én rendeltem. És azt mondta az eladó, hogy jan5-én megérkezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó tudom, kari volt, meg a kis csomagom is 17-ot várt magyarországon. De.. egyrészt már késő van, de azt elfogadnám, viszont a tracking száma alapján el sem indult (8009104125014). Turkey postal érkezik elvileg és csak az ebayen tudom megnézni, máshol nem. És ha jóltudom 45 napig van visszafitezési lehetőség, de hallotam olyanról, hogy valakinek 2-3 honapon keresztül ment. Mi van ha jelentem és megérkezik, vagy mi van ha nem jelentem és nem érkezik meg, picit tanácstalan vagyok. Köszi ha elolvastátok, válaszoknak még jobban örülnék :)
2017. jan. 11. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor kérdezted az eladót utoljára? Vele kellene tisztázni, hogy feladta-e már egyáltalán.
2017. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

25-én, azt írta, hogy nyugi és, hogy jan5-ig megkapom.

"Oh don't worry you will get it before january 5'th ..it take different time for different countries ... thanks for your support"

Szerinted írjak neki újra? És mit, úgyis csak nyugtatni fog :)

2017. jan. 11. 14:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy dec16-én feladta
2017. jan. 11. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Én volt hogy 2 hónapot vártam valamire, így megy ez az ebayen.
2017. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát tudom... de 2 hónap útán ha nem jön meg, már nem tudom visszacsalogatni a pénzem, csak 45 napig nem?
2017. jan. 11. 14:38
 6/10 A kérdező kommentje:
És az a bosszantó, hogy nem is "acceptolták" a rakodóban elvileg
2017. jan. 11. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Pénzt visszakérni nem tudom meddig lehet sajnos, nem látod ha bejelentkeztél hogy feladták? Én 3-4 napja kaptam meg az egyik csomagom amit még december elején rendeltem.
2017. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Feladták azaz shipelték 16-én, de a tracking számban azt mutatja, hogy még ott van az árú
2017. jan. 11. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, mivel küldték. Ha a posta hozza, ott véget ér a nyomkövetés, amint átvették. Kínából rendeltem, ott az utolsó tracking bejegyzés az volt, hogy elhagyta Shenzhen repterét, és a célországba indult. Utána egy hónapig semmi, majd hozta a postás. De közben nem változott semmi a csomag állapotában. Az ebay is, az ali is felajánlja a nyomkövetést, de igazából ha sima posta hozza, akkor a szállításban részt vevő országok postai szolgáltatásán múlik, hogy van-e tényleges nyomkövetés a csomagszám mögött.
2017. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha már hajókázna akkor boldog lennék, de még el se fogadták, trakinget se találom máshol :(
2017. jan. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!