Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Moszkvában vagy Bécsben jobb...

Moszkvában vagy Bécsben jobb az átlagos életszínvonal?

Figyelt kérdés

Bécs Ausztria fővárosa egy nagyon gazdag város, de Moszkva is a világ egyik leggazddagabb városa.

Tisztában vagyok vele, hogy Oroszország sokkal elmaradottabb, mint Ausztria, de azt hallotam, hogy Moszkvában nyugati életszínvonal van és világváros.


2017. jan. 12. 17:37
 1/3 Donald J. Trump ***** válasza:
Moszkvában abban a 7-8 belső kerületben van legfeljebb magas életszínvonal (1-2-ben mondjuk nagyon), de ha azon kívülre mégy egyre látványosabban csúszik lentebb az európai majd orosz átlag felé. Azért nem véletlenül van tele Moszkva panellakásokkal, Bécs külvárosai meg kerítés nélküli családi házas övezetekkel meg mindenféle Dorfokkal.
2017. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En itt élek Moszkvában 5 éves korom óta, most vagyok 16. Nagyon jól élunk itt a magyar atlagnal 5x magasabb szinvonalon. Vannak keruletek a kulvarosba amik tenyleg nagyon gazosak es csunya paneltornyok, de egy keruletet leszamitva egyiksem olyan veszes mint barmely mas vilagvaros. Moszkva tenylegesen nagyonb Becsnel, itt elnek 15millioan becsbe meg 2 millioan sem. Ez sem mindegy. Azt eltudom mondani hogy rengeteg gazdag ember van itt, rengeteg szegeny is. En nagyon szeretek itt elni, a teli hidegeket is megszoktam mar.
2017. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Es az elso valaszoloval nem ertek egyet mert Rublojvka a vilag egyik leggazdagabb kerulete moszkva kulvarosaban van
2017. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!