Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csok hitel nélkül, kaphatunk?

Csok hitel nélkül, kaphatunk?

Figyelt kérdés

Szeretnénk használt lakást vásárolni, de a mi helyzetünk elég bonyolult. Van két meglevő gyermek, és be szeretnénk vállalni még kettőt, így a csok 2,75 millió. Találtunk is egy házat ami pont ennyi, a kitételeknek megfelelő, 120 négyzetméteres fürdő, központi fűtéses. És hát a mi helyzetünk bonyolult...

A nagyobbik gyerkőc az előző hazassagombol való, azt tudom hogy bírósâgi papír kell hogy velünk él, erkölcsi tiszta, és nincs köztartozásunk,de mind a ketten Bar listásak vagyunk, de hitelt nem akarunk felvenni. Az én nevemen van egy ház, amit az első férjemmel vettünk, 50-50% tulajdonos vagyok rajta, ez lakáshitelre vásároltuk kb 10eve. Sajnos a hitelt fizetni nem tudtuk (deviza) így ez a ház már a bank "kezén" van.

Így érdemes belevágni? Sajnos nincs több 10ezer fölöslegesen az intézkedéshez.

Amúgy 6honapos munkaviszony van.

Csak a Csokot szeretnénk igénybe venni, ha esetleg van rá esély, melyik bankot ajánlanátok?



2017. jan. 15. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
ez így nem fog menni egyetlen bankban sem
2017. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi lenne a kizárólag ok?
2017. jan. 15. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy eleve szükséges valamennyi önerő.
2017. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A csokot elfogadják önerőnek
2017. jan. 16. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha te ennyire tudod akkor miért itt érdeklődsz?

Menj a bankba és vedd fel!

2017. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam bent a banknál, minden kritérium ok, csak egy valami nem biztos hogy előre vállalt gyereknél nézik e a KHR-T. Én csak érdeklődtem esetleg van e valakinek valamilyen tapasztalata, azért van ez az oldal. Gondolom én. Nem kell azonnal ilyen stílust felvenni. Köszönöm
2017. jan. 17. 11:12
 7/8 anonim válasza:
A BAR lista nem kizáró ok?
2017. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, már intézzük. Csak a csokkot
2017. jan. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!