Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen juttatásokat igényelhet...

Milyen juttatásokat igényelhetek? /több lent. /

Figyelt kérdés

Milyen juttatásokat igényelhetek?

Valami segély féleségre gondolok ez alatt.

18éves vagyok, a sulit már kijártam, csak nem találok egy normális korrekt munkahelyet.

A munkanélküli központba be vagyok regisztrálva, tehát regisztrált munkanélküli vagyok.

A kérdés az, hogy igényelhetek-e az önkormányzattól vagy máshonnan valamilyen pénzt? És mik a feltételei?


2017. jan. 18. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire fel kapnál? Bebattyogsz az önkormányzatra, és megigényled, hogy fizessék a társadalombiztosításodat, mert a hallgatói jogviszonyod megszűnése után 45 nappal azt is te vagy köteles fizetni.
2017. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát mit tudom én, érdekes módon a romák kapnak minden hónapban ilyen olyan segélyeket aztán abból jobban élnek mint aki dolgozik pl.

Álláskeresési segélyre ki jogosult?

2017. jan. 18. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aki az elmúlt 3 évben legalább 360 nap munkaviszonyban volt. Ez is csak 90 napig jár kisfiam.
2017. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a romákat kérdezed? Látod ők jobban tudnak, mindent.Légy velük barátságban.
2017. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor semmi lehetőségem ezzel kapcsolatban?
2017. jan. 18. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Leírjuk még 500 alkalommal hogy semmit sem kapsz munkaviszony nélkül? A TB-t meg intézzed, gyönyörű büntetéseket kapsz ha nem fizeted!
2017. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, megértettem!

A TB meg már el van intézve fél éve kb.

2017. jan. 18. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondod, mintha a romáknak alanyi jogon járna segély. Annak jár aki hátrányos helyzetű, azt pedig nem származásra és bőrszínre osztják. Vállalj 3-nál több gyereket munkaviszony nélkül, félkomfortos vagy komfort nélküli lakóhelyen, rögtön jogosult leszel egy kis pénzre.
2017. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!