Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Összes személyes iratom...

Összes személyes iratom elhagytam. Személyi, adókártya, lakcímkártyát, ezeket újra meg kell csináltatni. Mennyibe kerülhet ez összesen?

Figyelt kérdés
Személyi,lakcím,adókártya újra csináltatni
2010. máj. 6. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyi 2000 Ft, lakcímkártya 500 Ft, adókártya ingyenes.
2010. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem tavaly a személyi 2000 a lakcímkártya 1000 Ft volt!Adókártyát sajnos nem tudom.
2010. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudom, hogy ez területenként változó e, de én most csináltattam 1,5 hónapja...
2010. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet,lehet én Bp-n tavaly!:S
2010. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! =)
2010. máj. 6. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes azt mondani hogy ellopták tőled, mert akkor ingyenes. Kapsz egy igazolást a rendőrségtől, és akkor azzal a papírral meg tudsz oldani mindent. Mindenhol van egy olyan kirendeltség ahol ezt el lehet intézni h kifizessék. A neve most nem jut eszembe, de ha esetleg győri vagy, akkor az a Csaba utcában van. Ha nem, akkor járj utána.
2010. máj. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ingyenes akkor sem, ha ellopták.

Itt kérhetsz anyagi segítséget az iratok pótlásához (rendőrségi feljelentés kell hozzzá)

[link]

2010. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!