Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek honnan szerezzek...

Szerintetek honnan szerezzek pénzbeli támogatást?

Figyelt kérdés

Még gyerekoromban félbe kellet hagynom a sulit a munka és pár egyéb dolog miatt, viszont folytatni szeretném, de sajnos az esti iskola nagyon messze van a városomtól.


Pontosabban az érdekelne hogy létezik e olyan szervezet ami segítene nekem ebben? A bank nem ad kölcsönt, esélytelen is lenne elvégre munkanélküli vagyok.


Segélyt is igényeltem erre a célra, de nem kaptam.

A bank is esélytelen ahogyan a rokonok, és az internetes munka is mivel kezd behalni a gépem.


Lehet ostobán hangzik, de gyakran hallani ilyeneket hogy x számú fiatal tehetségnek segítettek elérni a céljait, szóval ezért gondoltam hogy rá kérdezek.



2017. jan. 13. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hol laksz?
2017. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Esti iskola mellett lehet dolgozni. Iskolába is járhatsz, közbe meg kitermeled munkával a költségeket.
2017. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

"gyakran hallani ilyeneket hogy x számú fiatal tehetségnek segítettek elérni a céljait"


Elvégezni egy esti iskolát nem számít "tehetségnek".

2017. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Tudtam, hogy ha rákérdezek, hogy hol lakik akkor rögtön lefő a kávé, mert a végén még kiderül, hogy igazából lusta disznó dolgozni, így inkább tengődne.
2017. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerbiában élek, pontosabban topolyán.

Viszont pont azért akarom folytatni a sulit mert így nem igazán kapok munkát, maximum külföldön 12-órásat.

De akkor meg fizetnem kellene a szálast 1 hónapig, amíg nem kapok fizetést.

2017. jan. 13. 14:02
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Persze hogy nem, rajzolásra, animálásra, modellezésre és hasonló dolgokra célzok.
2017. jan. 13. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Van ilyen, de egyetemistáknak. Gondolom Neked mg érettségid sincs, így nem jár támogatás.
2017. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4. Nem voltam gép közelben azért nem válaszoltam, mindenesetre előre leszögezem hogy nem pénzt akarok kunyerálni, ha lehet az ilyesmit hanyagoljunk.
2017. jan. 13. 14:05
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Igen, sajnos az nincs, mondjunk ha lenne egy ideiglenes munkám és megszedhetném magamat iskola nélkül is menne.
2017. jan. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!