Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Annyira rossz a kapcsolatom...

Annyira rossz a kapcsolatom az itthoniakkal, hogy kénytelen vagyok elköltözni otthonról.80 ezerből megoldható valahogy?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült 80 ezerből elköltöznie?
2017. febr. 7. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Max ha nem kell a lakhatásért fizetni. Lakhatás, rezsi és étkezés esélytelen.
2017. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Esélytelen.
2017. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Azért ezt nem lehet így egy az egyben kijelenteni. Függ attól, hogy hol fogsz lakni. Főváros? Megyeszékhely? Kis város? Mert a fővárosban lakbérre is bajosan elég ennyi. Megyeszékhelyen, mondjuk nálunk, kb. 50 ezerről indul egy kisebb lakás. Mellettünk lévő, nem éppen közkedvelt kisvárosban 10-20 ezerért adnak ki egy-másfél szobás lakásokat. Szóval ez nagyon változó. Ha olyan helyen élsz, ahol alacsonyak a lakbérek, és pláne, ha emellé még lakótársad is van, akivel osztoztok a rezsin, akkor meg lehet élni ennyiből. Szűkösen, de elég.


De ha magad is látod, hogy az adott településen kb. lakbérre (se) elég ennyi, akkor bukott ügy, még lakótársakkal is necces.

2017. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nem írtad hol laksz, de Budapesten: lakást nem, de szobát lehet bérleni mindennel együtt kb havi 45-50 ezerért. A többiből étel és egyéb cuccok. Szűkösen, de megoldható.
2017. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát lakást nem is, de szobát bérelhetsz + rezsi, max 40-50-re jönne ki...+ kaja...

hát óvatosan kell beosztanod, hogy ne kelljen éhezned a hó végére!!

2017. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, amúgy én is ennyit keresek, de egyedül nem merek elköltözni, félek hogy 0 ft-t tudnék félre rakni..

pedig jó lenne, én pl nyíregyi vagyok, és itt is a lakás szobák árak az egekbe vannak, mintha mindenki milliomos lenne..:O

2017. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

nincs


menj dolgozni

2017. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!