Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tenyleg ennyire rossz ember...

Tenyleg ennyire rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nos, 14 eves vagyok es kb egy es fel honapja vettem magamnak ket tabla milka csokit. A csomagolast bent felejtettem a fiokomban, es anyam mikozben takaritott, megtalalta. Mindennek elmondott, h h vagyok kepes megenni ennyit nelkule, stb Meg h biztos loptam tole, meg minden ehhez hasonlo. Pedig arra nem lennek kepes, az is tuti. A sajat penzembol vettem magamnak mindent. Mellesleg zsebpenzt sem kapok! Ja meg megettem az utobbi 2 honapban 2 borkan bettotet is, es persze, h ez is baj volt. Hogy o sohasem vesz maganak semmit, anelkul, h nekem ne adna, meg ilyenek. TENYLEG ENNYIRE ROSSZ VAGYOK?
2017. febr. 1. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ha ő meg szokott veled osztani mindent, te meg stikába 2 tábla Milkát csak úgy elteszel és titokban csemegézel, akkor igen :D
2017. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha elárulod, hogy mi az a "borkan bettotet" ??
2017. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Uborka befőttet akart írni :D
2017. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
barack befott.... amugy nem szokott velem mindent megosztani, meg kozel sem... de mind1
2017. febr. 1. 19:24
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy rossz ember, csak anyukádnak nagyon rosszul esett, hogy nem kínáltad meg. Igazából szerintem nem is maga a csokoládé a lényeg, hanem a gesztus hiánya, hogy nem gondoltál rá.
2017. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Anyádnak valami pszichopata hajlamai lehetnek. Nem, nem vagy rossz egyáltalán, ne is figyelj rá.
2017. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Borkán az befőttes üveg. Itt a romániai magyarok körében gyakori szó :))


Amúgy az én anyukám nem eszi meg az én csokimat, meghagyja nekem, pár kockár vesz csak. Én pedig mindig megkínálom, ha van valamim, de ha nem, akkor se ordítana rám.


Én simán ehetek akár több befőttet is. Ezek szerint anyud sem stabil agyilag...

2017. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem kapsz zsebpénzt, honnan van "saját" pénzed? :D

Mellesleg nem vagy rossz ember, nem 100 évvel ezelőtt vagyunk, hogy egy gombostűfejnyi csokoládé jutott minden családnak egyszer egy évben...


Bírom amúgy az ilyen anyukákat, akik rendszeresen a többi családtag fiókjában szeretnek takarítani. Kicsit sem gyanús. :D

2017. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rokonoktol, karacsonyra stb kapott penz
2017. febr. 1. 20:00
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

19:34

"Borkán az befőttes üveg"


A kérdező már előtted leírta, hogy BARACK.

2017. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!