Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP Kártyában mennyire...

SZÉP Kártyában mennyire vagytok jártasak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

A SZÉP Kártyámon van 10000 forint, de a fizetendő összeg mondjuk 12000 forint, de én el akarom használni a kártyámon levő összeget. Lehetséges-e?

És ha igen hogyan tovább? Helyben fizetem ki a különbözetet, vagy a bankba kell bemenjek téríteni?



2017. febr. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10.000 ft-ot kifizetsz a SZÉP kártyával, a 2.000 ft-ot pedig készpénzben, vagy bankkártyával.
2017. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem hitelkártya, hogy mínuszba mehess és egyenlíthess :D :D :D

Beszéld meg azzal, akinél fizetnél. Ők döntik el...

Még egy hülye...

2017. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es, gratulálok: valaki nem tud valamit, idejön megkérdezni, Te meg ismeretlenül lehülyézed. Azért, mert te már pólyás korodban (nem is volt még akkor :D) is tudtad, hogy működik a Szép kártya, nem kell lehülyézni a másikat.

Képzeld, én is olyan "hülye" vagyok, hogy most kaptam először Szép kártyát, 21.000 ft van rajta és nem tudtam, hogy egy 25 ezres szállást le tudnék-e foglalni vele és ha igen, hogyan? A helyzetet bonyolította, hogy Bónusz brigádos akció volt - így 3 szereplős. Mivel nem volt időm végigzongorázni egy 3 szereplős történetet, ezért inkább hagytam a csudába.

És a kérdező nyilván nem hitelkártyaként gondolta a kártyát, hanem, hogy még rá kell tegyen pénzt, hogy ki tudja egyenlíteni a szállást.

2017. febr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1!

#2 ha nem tudsz semmi értelmeset, legközelebb inkább ne szólj hozzá.

#3 köszönöm :)

2017. febr. 11. 13:47
 5/5 Lupati válasza:

PL help! Hogy tudok belépni megnézni az egyenlegemet?

Beírom a weben a kártyaszámot és nem fogadja el.Melyik karaktereket kell beírni és mennyit?kköszi előre is.

2017. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!