Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MIÉRT? Miért kellett ezt...

MIÉRT? Miért kellett ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Szevasztok. Teljesen kiborultam. Nagy retro motor fan vagyok. Így nekem is rengeteg felesleges alkatrészem van. Megyek a jófogásra ,hogy feltegyem, erre: 1000 Ft. MIVAN??? MI? rengeteg dolog lenne amit KÜLÖN kellene feltennem, de nem fogok egy teleszkópot úgy feltenni, hogy csak a hirdetés ezer ft. Ezt hogyan képzelték????

2017. febr. 17. 01:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Az egyéb dolgok(érettségi, egyetem) miatt csak most volt erre egy kevés időm, hogy lefotózzam a cuccokat.


Amikor megtudtam, hogy mi a helyzet: https://www.youtube.com/watch?v=_8cyCKxt_0U

2017. febr. 17. 01:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi? Fizetős lett az az ótvar oldal? Remélem emiatt kivégzik magukat végleg, amúgy se lehet ott semmit se eladni. Pénzsóvár banda, nagyon utálom őket én is.

Kitúrják az összes piaci szereplőt, és szép lassan mindenért elkezdenek pénzt lejmolni.

Múltkor én ezen a 3000Ft-os házhoz szállításon akadtam ki.

Jó kis OLX, meg apród...régi szép idők.

2017. febr. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel a racing bazárra, vagy vaterára.
2017. febr. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

FB n keress veteranos csoportot es oda posztold ki azt annyi.


Szrrrjanak sunt!


Vatera se jobb.

2017. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy facebook, vagy veteranapro.hu (bár ott most volt valami átalakítás).

Ha van közte Pannonia, Csepel meg '80 előtti japán (Suzuki GS - família), akkor írhatsz nekem is. :P

2017. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem tudom hol lelted a fizetős részt, de az oldal még mindig ingyenes!

Csak próbából feltettem egy kamu alkatrészt, és imán felment ingyen. Igaz ami igaz, hogy az utolsó résznél a "Kiemelések nélkül adom fel a hirdetést" sorra kell kattintani. Ha pedig akarsz kiemelést, akkor nem is 1000, hanem 1250 az előre sorolás, de valamit valamiért.

2017. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"Tájékoztatunk, hogy 2016. június 24-től minden Magán- és Céges hirdetés esetén nettó 900 forintba (bruttó 1 143 Ft) kerül az Autó és Motor, robogó kategóriában feladott hirdetésed, amit ezen az oldalon tudsz kifizetni. Ez más kategóriában feladott hirdetéseidet és a már feladott, aktív Autó és Motor robogó hirdetéseidet nem befolyásolja." --idézet a "drága"-jófogás-csapattól. Tehát fizetni kell sajnos :(
2017. febr. 18. 00:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ezer másik hirdetós oldal, ne sírj már.....
2017. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van ezer másik hirdetós oldal, de akkor is g*ci banda.
2017. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A baj forrása, hogy az Apród/OLX megszűnt. Szuper oldal volt... De ami elmúlt az nem jön vissza...

És az a baj, hogy a többi hirdető oldal kevésbé ismert/látogatott/friss(pl. van ahol 2013-as hirdetés befigyel). A vatera nem rossz(csak mivel licitelgetni kell nem a kedvencem). A racing bazár szerintem kiforratlan, azaz nem annyira jól használható. A sportmotor elmegy, de azt se nézik annyian. Marad a használtautó. Meg van egy új oldal. A neve LXO.hu elég jónak tűnik, csak konkrétan 6-7 Simson hirdetést találtam, ami borzasztó kevés...

2017. febr. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!