Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendelés, hogy működik...

Ebay rendelés, hogy működik ez? Mi a garancia arra, hogy azt kapom amit vettem, és annyiért amennyiért vettem? (2.91HUF ba kerül egy nyalanc, honnan tudom biztosra hogy tényleg annyit is fizettem erte, semmi mást? )

Figyelt kérdés
Szállítás ingyenes volt!
2017. febr. 19. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudod mennyit fizettél?
2017. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs garancia!
2017. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# te nem tudom miről beszélsz

😂 en azt írtam hogy honnan tudom biztosan annyit fizetek e mint ami oda van irva xd

2# thx

2017. febr. 19. 21:07
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nagyon elszomorítalak, ha azt írom, hogy a "Place bid" az jelenti, hogy licitálhatsz rá, és kb biztos, hogy nem fogod 1 centért megkapni a nyakláncot?


Akkor biztos, hogy kb(!) annyiért fogod megkapni forintban, amennyit ír, ha "Buy it now"-val tudod megvenni. Ekkor is az eredeti ár számít, forintban lehet minimálisan eltérő az összeg, mert esetleg más lesz a váltás árfolyama, mint amivel az ebay számol. Max 1% körül lesz az eltérés.

2017. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem, nem azt írtad!
2017. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Évek óta ebayezek,semmi problémám nincs vele.

az a 2.91 HUF nyaklánc max licites lehet,annyiért fix áron nem veszel nyakláncot!

Vettem 30ft-ért smink ecsetet ingyen szállítással 32 ft-ot vont le a számlámról!Semmilyen rejtet költsége nincs. Max figyelmetlen vásárló

2017. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kínából tényleg vannak ilyen nagyon olcsó dolgok, én is vettem pár dollárért mindenfélét. Az ingyenes szállítás sokszor kínai, náluk átvállalja az állam. Azt, hogy nem vernek át, onnan tudod, hogy minden eladónak meg tudod nézni a visszajelzéseit, amiket más vevők írtak róla.
2017. febr. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
56%
Meg kell nézni az eladó értékeléseit (átlagban milyen és hány értékelésből jött össze), illetve ne adj meg bankkártya adatokat, hanem csinálj PayPalt, ott add meg, és PayPalon keresztül fizess. Így elvileg tudod bizonyítani, ha nem kapod meg, hogy te elutaltad a pénzt, és a PayPal visszarakja a számládra, és csak azt vonja le, amire te ráokézol. Meg hát felnőtt ember vagy... Ami gyanúsan olcsó, ott kezdj el gyanakodni. Gondolok itt a 3 forintos nyakláncra vagy a 120 ezres mobilra 5000-ért. Míg mondjuk egy telefontok 1000-2000 forintért olcsó, de reális, még elhihető kategória.
2017. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!