Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalos utalások, amiket nem...

Paypalos utalások, amiket nem én indítottam, elbuktam a pénzem?

Figyelt kérdés
Ma ránéztem az OTP-s számlámra és láttam 4db levonást. Fingom nem volt, hogy mi, annyit láttam paypal. Egyből felmentem és látom, hogy idén 5db tranzakcíó történt. Egy Goeuro és 4db ENTIDAD PUBLICA EMPRESARIAL RENFE OPERADORA címre mentek utalások összesen 140.000Ft értékbe. Mind a kettő utazásos genyók. Az ideg megesz, hogy mi lehet ez. Indítottam disputot, fogalmam sincs látom e a pénzem. Jelszót változtattam és emailcímet is.

2017. febr. 20. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:

itt vannak az utalások:


[link]

2017. febr. 20. 22:13
 2/2 anonim válasza:
sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de a napokban nyitottam PayPal számlát és pont ilyenek miatt nem merem összkapcsolni a bank számlámmal. kérdés kiírás ota történt valami változás megtudtál valamit mi lesz a pénzeddel?
2017. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!