Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy levelet nem elsőbbségik...

Ha egy levelet nem elsőbbségiként adok fel, hanem csak simán, akkor hány nap alatt kézbesítik?

Figyelt kérdés

Budapestről Budapestre

Most adtam fel és elfelejtettem mondani, hogy elsőbbségiként szeretném. Péntekig odaér?


2017. febr. 21. 09:10
 1/3 belapus ***** válasza:
2017. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor holnap megkaphatja a címzett - de ez egyáltalán nem biztos.


Az elsőbbségi levelet max. 2 napra (munkanapról beszélünk), az ajánlott levelet max. 5 napra vállalja a posta - sima levélnek nincs kézbesítési határideje. Általában a vállalt időnél hamarabb meg szoktak érkezni a küldemények :-)

2017. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg 3 nap alatt oda kellene érnie. Tavaly nyáron egyszerre adtam fel 3 képeslapopot vidéken, egy vidékre ment, kettő Budapestre, két különböző kerületbe. A vidéki 2 nap alatt megérkezett, az egyik budapesti kb egy hét múlva, a másik pedig majd´ két héttel később.
2017. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!