Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan könyvet-oldalt...

Tudnátok olyan könyvet-oldalt ajánlani, aminek segítségével megismerkedhetnék a pénzügy alapjaival?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában kezdtek érdekelni a különböző pénzügyi dolgok, gondolok itt befektetésre, tőzsdézésre és hasonlókra. Illetve a jövőben majd szeretnék esetleg saját vállalkozást is indítani a szakmámmal kapcsolatban. (17/F)


Természetesen tudom, hogy ebbe belevágni csak megfelelő ismeretekkel érdemes ezért is szeretnék tanácsot kérni ismertek e olyan megbízható könyvet vagy oldalt például, amely segítséget nyújt eligazodni a pénz világában, gondolok itt tényleg az alapokra: banki ismeretek és alapfogalmak.


Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!



2017. márc. 1. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát kösz, ilyen baromságokat én is találok! ;)

Én valami hozzáértőre gondoltam! :)

2017. márc. 2. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerült ezt se megérteni, akkor felesleges bármit olvasnod.
2017. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én régóta olvasom a minner.hu-t. Vállalkozásötleteket és tőzsdei cikkeket is találsz rajta.


Esetleg csatlakozhatnál a Fivosz-hoz. Havi pár ezer forint a tagság, de cserébe rengeteg rendezvényen/képzésen részt vehetsz, illetve kapsz néhány óra konzultációt szakemberekkel.

2017. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. márc. 4. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam még, ami átfogó képet ad egy vállalkozás működtetéséről:


[link]


Ezen az oldalon keresd: Vállalkozási alapkompetenciák


78 óra - árat és időtartamot nem írnak, kérdezz rá!

2017. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!