Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Interactive Brokers-nél,...

Az Interactive Brokers-nél, hogyan működik a "trail" stop megbízás?

Figyelt kérdés

A demót próbálgatom, de nem értem.

A stop-ot egyszerűen beállítom a grafikonon, de a "trailing amount"-ot nem értem...



2017. márc. 7. 17:08
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem vagyok IB-s, de a trailing amount a piaci ár és a stoploss szint közti távolságot szokta jelenteni.


Pl. 10.0 dollár a részvényár, és 0.5 dollárra van állítva a trailing amountod. Ekkor a stop-lossod 9.5-ön lesz. Ha ezután felmegy a részvényár (anélkül, hogy közben kivágná a stopodat) mondjuk 12.3-ra, akkor a rendszer automatikusan felhúzza a stopszintedet 11.8-ra (piaci ár - trailing amount).

Tegyük fel ez volt a csúcs, itt fordul, és visszaesik az ár 11 dollárra. Akkor közben 11.8-on aktiválódik a stopod, ennyiért eladják a részvényedet, és ezt a 11.8 dillárt fogod kapni. Jutalékkal csökkentve :))

2017. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!