Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixelni kérhetek segítséget?

Tippmixelni kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
sziasztok, valaki nyert már itt 50.000Ft felett tippmixen? Új vagyok a bizniszben és örömmel venném a segítségét.
2017. márc. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 110 000 Ft körüli volt a legnagyobb nyereményem. Mire vagy kíváncsi?
2017. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egyetlen egyszer jott ossze 500 forintbol 50ezer. negy valogatott meccset raktam D-re, mind a negy az lett :D
2017. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki 100 ezer felett is nyert.

De még mielőtt elkezdenél örülni, és beállnál a sorba a sokmillió ember mögé, akik szintén nulla munkával akarnának meggazdagodni, szólok, hogy ez azért nem így megy. Hidd el, a szerencsejátékok matematikailag nagyon jól meg vannak tervezve, és a bukmékeri típusú fogadások (ilyen a Tippmix is) matematikailag úgy lettek megalkotva, hogy hosszabb távon mindig a vállalat nyerjen. Most a matematikájába nem akarok belemenni, de a várható nyeremény érthetően mindig annál nagyobb, minél kisebb a valószínűsége. Ha a "nagy halakra" pályázol, lehet, hogy egyszer-kétszer nyerni fogsz százezres nagyságrendű összeget... de mellette ennek a többszörösét elbukod addig. Ha meg a kicsi, de biztosabb nyereményekre pályázol, abból sem fogsz jobban kijönni, ugyanis az se mindig jön be.

Ha növeled a befektetett összeget, azzal pedig valóban többet nyerhetsz, de a veszteséged is több lesz.

Szóval: nem fogsz a Tippmixen meggazdagodni.

2017. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 13:50

Igazad van.

A Tippmix egy játék. Azért szoktam fogadni, mert úgy izgalmasabb egy egy meccs vagy futam megnézése. Gyakorlatilag csak F1-re fogadok, meg a foci Eb-re Vb-re.


Egyszer 60 napon keresztül minden nap megjátszottam egy-egy 5 eseményes szelvényt, "Canadian"-ban, 50 Ft egységtéttel. 1300 Ft volt egy szelvény. Minden nap írtam a nyereményeket ( ha voltak.) Az volt a módszer, hogy 4 esélyes tét, 1.4 - és 1.7 közti oddsal, és egy esélytelen magasabb, 4 feletti oddsal.

A 60 fogadás végén kb. 1500 Ft bukóban voltam. De két hónapig jól szórakoztam.

2017. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

5.7milla a totón

Mixen 200ft-83ezer

2017. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem meggazdagodni szeretnek csak akik mar nagyonbb osszeget nyertek gondoltam ertenek hozza, mert en egyatalan nem. Jo mokanak tunik es izgibb lenne a meccs nezes is, szoval varnek uzenetben olyan jelentkezot aki atol zig elmagyarazza mit es hogyan erdemes megrakni. Egyebkent no vagyok szoval ezert nem mixeztem meg :D
2017. márc. 15. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A játék kedvéért akarsz tippmixelni, vagy nyerni is akarsz hosszabb távon? Ez azért érdekes, mert a kettő nagyon különbözik egymástól. A nyerő szelvények és sorozatok végtelenül unalmasak
2017. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!