Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha soha nem akarok dolgozni 4...

Ha soha nem akarok dolgozni 4 lakás el fog tartani egesz életemben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen.
2017. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az igényeidtől és a lakás nagyságától, helyétől függ. De a lakásokat karban is kell tartani, felújítani, és az nem kevésbe kerül.
2017. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hol vannak a lakások. Nem mindegy, hogy 50e-ért tudod kiadni és még úgy se akad rá vevő.. vagy Bp belvárosában vannak és 200e-es ár mellett is tolonganak a bérlők.
2017. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Corvin negyed. És ha nem akarok költeni rajuk? Nem lepukkantak.3 at tudok kiadni 1 kell lakni
2017. márc. 27. 18:26
 5/8 anonim válasza:
0%
Ha mindet ki tudod adni egy 100asert akkor siman meg tudsz belole elni.... de most ez komoly h egesz eletedbe nem akarsz dolgoznii?! Mit fogsz te csinalni... mert per honapig oke el lehet lenni, egy evig is akar, na de utana? Elobb utobb megunod h mennyire haszontalan eleted van, legalabb keress egy ferjet es gyereket nevelj, vagy kozossegi munka, vagy irj egy konyvet vagy valami.. biztos lenne olyan amit szeretsz, ezek nem tul jo kilatasok...vagy nagyon fiatal vagy, vagy egy hadd ne mondjam ki milyen! Térj észhez!
2017. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ferfi vagyok :-)) menjek férjhez? Mit dolgozzak menjek el egy boltba vagy bizto őrnek minek az mivel jobb mint ha nem csinálok semmit?

Járok a kondiba usziba elég elfoglaltság az nekem.

2017. márc. 28. 10:10
 7/8 anonim válasza:
52%

Én is hasonlóban gondolkozom, bár eddig még csak 2 lakásom van meg egy családi házam vidéken. 40 éves mérnök vagyok, azt tervezem, hogy nemsokára csak 4 órás munkát vállalok, a maradék időben kertészkedek, barkácsolok. Persze nem utolsó szempont, hogy értek a villanyszereléshez, a festéshez, kicsit a vízszereléshez. Tehát, ha a lakásokat egy kicsit upgrade-elni kell, akkor azt meg tudom oldani.

A helyedben találnék valami laza alibi melót a lakások mellé. Van ismerősöm, akinek 12 lakása van, de mellette még elment egy multihoz menedzsernek.

Viszont ne felejtsd el, hogy 4 lakás kiadása már a NAV-nak is feltűnik. 16%Szja-t kell fizetni. kb 1 millió bevétel felett meg TB-t is. Esetleg érdemes lehet gondolkodni egy ingatlan kezelő cég alapításán, de ehhez kérdezz meg valami könyvelőt.

2017. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hogy kiadom cégnek aztan airbnbztesse. Most jelenleg úgy vettem ezeket hogy megvettem 400 e körüli áron nmét 2 nek aztan a duplájaért eladtam mire felépült. Aztán így tovább tóbb projektben amíg összejött a 4.Am most már ezt nem lehet eljátszani. Meg melós én meg pihennék. Végzettségem meg nekem olyan nem nagyon van csak érettségi. A gyúras köt le jól elvagyok ezzel más nem is érdekel.

Utolso latom Te elég eszes vagy hol vennel a helyemben esetleg ujabb lakast ahol felmehetnek az árak felépülés után?

A sétányon meg a 9 ben mar biztos nem lesz akkor arrobbanas ezzel nagy mázlim volt. Egy örökölt balatoni nyaralót adtam el az volt a kezdő tőke de jol megforgattam

2017. márc. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!