Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért tart...

Magyarországon miért tart fenn rengeteg nagyon szegény is erőn felül autót?

Figyelt kérdés

Ausztriában élek, itt a csórók tömegközlekednek vagy bicajjal járnak, a villamosok buszok tele vannak emberrel, pedig kisváros.


Megfigyeltem hogy itt a középosztálytól van autója az embernek, nagyon ritka az a jelenség (inkább csak külföldieknél) hogy valakinek nagyon öreg nagyon gagyi autója legyen.


Magyarosrzágon viszont mintha egyenesen sok szegény is kötelezőnek érezné a rohadt kocsit.


Ráadásul egyáltalán nem létszükséglet a kocsi, Mo.on még a gyárakba is bevisz a busz melózni hajnalban.


Ez azért lehet mert a magyar egy feszítgetős nép, aki szeretne minél többnek látszani?


2017. márc. 28. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt figyeltem meg hogy Mo-n leginkább azért tart valaki autót mert másnak is van a munkahelyén. És nagyon sokat adnak az emberek arra hogy másoknak mi a véleménye róluk. Vagyis rongyrázás megy.

Ausztriában nem jellemző a rongyrázás, ez tetszik benne.

Mo-on azért épít valaki nagy házat mert másnak is nagy van. Ja hogy kidolgozza a belét is hogy felépítse és befűtse? Pedig azt a pénzt inkább befektetni kellene. Ahogy a kocsi árát is.

2017. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert megfelelési kényszeresek és tudják hogy intellektuálisan alulfejlettek, ezt azzal akarják kompenzálni hogy vesznek egy faxa kocsit mert attól többnek érzik magukat meg a haverok is fölnéznek rá mert amúgy nincs miért. Így vesznek föl hiteleket majd jönnek gyikre meg a média elé meg fbn sírni hogy kilakoltatják az idiótáját.
2017. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Meg talán mert a tömegközlekedés sokszor egy kisebb rémálom.
2017. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert itt az ember nem magának vesz kocsit, hanem a szomszédnak, meg a kollégának :D Lehessen villantani. Elég lenne egy 300.000Ft-os használt autó neki a napi dolgaira, de inkább 3,5 millióért vesz hitelre, mert azzal lehet menőzni :)
2017. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Én huszonéves vagyok de a korosztályomból sokan hitelre veszik az Iphone-t csak azért hogy gizdázzanak mások előtt.

Ugyanez felnőtt változat,amikor egy tuning Bmw-t vesz de már tankolni se bír.

2017. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom, ez a kérdés már ki van tárgyalva :D én is egyetértek. a többség meg akarja mutatni, hogy azért annyira mégse csóró, még ha csak minimálbérét gürizik minden nap, akkor is.
2017. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Mire takarékoskodsz? Nem nyugdíjasan kell élni. Legyen ház és kocsi.
2017. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Sok ember csak mutogatni akarja az autóját. Az hogy alig tudja fenntartani, az nem èrdekli. Addig is szidhatja az aktuális kormányt.
2017. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Vidéken elég rossz a tömegközlekedés
2017. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Az autó teljesen felesleges az autósok 80%-ának. Évi 500-800k forintot simán lehet spórolni, ha nincs kocsid, nekem kb ennyi szokott lenni a nyaralásos költségvetésem. Arra fogok emlékezni, hogy bejártam Dél-Franciaországot, arra nem emlékeznék, hogy volt egy lerohadt E36osom 27 évesen. Csak élményekre érdemes költeni.
2017. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!