Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok hozzá a...

Hogyan juthatok hozzá a csomagomhoz ebben a rendkívüli esetben?

Figyelt kérdés
Rossz címre lett küldve ezáltal a kézbesités akadályozott ugye megy vissza a feladònak.Igen ám de a feladò sem fogja tudni átvenni már és senki mert idõkozben külföldön van már.Ilyenkor mi van?En mint cimzett felvehetem valahol még?
2017. márc. 29. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a szállító céggel. Magyarázd el nekik a helyzetet.
2017. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha csomagként lett feladva, akkor annak van egy nyomkövetési száma, ami alapján meg tudod nézni, hol tart a csomag? Ha szeretnéd a csomagodat megkapni, akkor felhívod azt a postát, ahol épp tanyázik a csomag a nyomkövető szerint, elmondod, mi történt és megkéred, írják rá a helyes címet és kézbesítsék ki oda.
2017. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen ám időközben megpróbálták visszavinni a feladónak(egyebkent level rosszul írtam)o nem volt otthon.a nyomkoveto alapjan kideritettem hogy bp 70es posta kezeleseben van.de surgos lenne nem is kernek ujraszallitast ha hnap bemegyek ide szemelyesen en mint cimzett amit igazol i is tudok at tudom egybol venni?
2017. márc. 29. 16:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Hívd már fel őket, biztosat csak ők tudnak mondani...
2017. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan szerinted nem próbáltam fél délután?
2017. márc. 29. 16:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Senki nem veszi fel de nem is ertem miert ne juthatnek hozza ott a csomagom en vagyok a cimzett igazolni is tudom..
2017. márc. 29. 16:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy hívtad őket? Ez a gyakori kérdések, itt olyan kérdések is vannak, hogy "hány lába van egy tehénnek".

Nem a te címedre ment, azt írtad. Innentől a dolgozótól függ, hogy odaadja-e vagy sem. Engem is ismertek már évek óta, de kötelező volt vinnem papírt hogy odaadják a csomagom, mert őket bsszák meg ha dokumentumok nélkül odaadnak valamit.

2017. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De nem problema az igazolas mert az en nevemre lett kuldve.szemelyivel igazolom magam.bocsanat rosszul irtam a teljes sztori ugy nez ki postan maradokent lett cimezve de egy rossz postara ami mar megszunt!! egy cim van rajta(a megszunt posta cime es az en nevem gipsz jakab) na most a csomag mar a 70es posta kezeleseben van.gipsz jakab a cimzett aki en vagyok es szemelyivel is igazolni tudom valodisagom
2017. márc. 29. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Aaa, úgy mindjárt más. Akkor persze, hajrá :)
2017. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tehat akkor ha holnap bemegyek szemelyivel megkaphatom szerinted?
2017. márc. 29. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!