Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért írják ki a cégek, hogy...

Miért írják ki a cégek, hogy 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat az álláshirdetésben?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom ezekkel a cégekkel, hogy minimálbérre vagy valamivel több mint minimálbérre akarnak bejelenteni, így eleve hátrányból indulnak már nálam. Persze nem mondom, hogy mind ilyen, de akikkel eddig én találkoztam, azok ilyenek voltak, egy német vagy egy osztrák cég ilyennel nem próbálkozik, legalább is nem volt még rá példa nálam.

2017. márc. 31. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a full gáz, hogy vannak az országban az ipari parkok, ahol meg meg található egy egy magyar kft is. Állást hirdetnek, felvesznek 10 embert, a felkínált havi brutto bér 127.500 FT, 2 műszakban és plasztikban utaznak, pont mint azok a külföldi cégek, gyárak, aki netto 200-ért toborozzák, majd veszik fel a dolgozókat 3 műszakba vagy 12 órába. És nevezzük ipari parknak az ipari parkot, ugyanis az országban nem 1 nem 2 olyan hely van, város, ahol nincs német francia osztrák cég, csak a magyar pöffeszkedik és ilyen bért kínál.
2017. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na már meg is írtad a választ. Pl költözés.

Igen, ez egy nagyon jó ötlet máris.

Képzeld, én is elköltöztem Szabolcsból 300 km-re és semmi gondom.

Nem muszáj egy helyen élni egész életedben, ha ott nem tudsz normális életszínvonalat megütni.

Csak a kifogásokat keresik sokan.

3 évig munkásszállón laktam amit a gyár biztosított, elég pénzt eltettem hogy elmenjek albérletbe, mostmeg már saját házunk lesz ł ;)

De ne, inkább ne gyere, maradj otthon, aztán fröcsögj egész életedben az embereket kihasználó szutyok főnökökre, akiknek jó kocsijuk van. így is lehet :)

2017. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha van az embernek háttere minek játszaná már a sátoros cigányt, itthon béke van nyugalom, magamra csukom az ajtómat. Ha te olyan típusú ember vagy aki szívesen csövezik 3-4 másik tróger alkoholistával egy szállón, akkor egészségedre. Ilyen áron nincs szükségem pénzre és beérem azzal a kevéssel is ami van.
2017. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahol èn laktam egy kulturált hotel volt, ne valami csótányos munkásszállót kèpzelj el...egy rendes hotel normális emberekkel..de mindegy, nem is magyarázom :D
2017. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!