Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor adja fel az eladó?

Mikor adja fel az eladó?

Figyelt kérdés
Ebay-en rendeltem egy terméket ingyenes szállítással április 7-én. A Purchase Historyban ott vannak azok az ikonok amik jelzik hogy fizettem e feladta már az eladó a csomagot és az a dollár jel már fekete lett szóval kifizettem és a legutolsó is fekete ami azt jelenti hogy kaptam visszajelzést az eladótól de az még mindig szürke ami azt mutatja hogy feladta e. Mikor adja fel az eladó általába? Már 4napja rendeltem... vagy kell írni neki?

2017. ápr. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
27,6 óra múlva.
2017. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ezt tőle kérdezd meg. Lehet, tegnap el kellett mennie a gyerekéért az oviba, metr az megbetegedett, ma megf munka utánra fogorvoshoz van időpontja. Ilyen nincs, hogy általában mikor adják fel, mindenki akkor, mikor eljut a cuccal a postára.
2017. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2017. ápr. 11. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
És el is felejthet rányomni.
2017. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!