Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből tudnék pénzt csinálni...

Miből tudnék pénzt csinálni egyetemista ként "gyorsan"?

Figyelt kérdés

Igen, jön most a válasz, hogy diákmunkák stb.

Még egy hét van áprilisból, de nekem már májusban kellene a pénz. Teljesen csődbe mentem. Van egy barátnőm aki eléggé messze lakik, arra is kellene a pénz és a többi apróságok. Semmi bevételem nincs. Sportfogadással éltem az elmúlt hónapokban, ami többnyire be is jött, nem voltak úgy nagyon gondok, ha kellett volt pénz. De most ez kicsit rossz irányba csúszott el. Napok óta a netet böngészem, hogy mihez kezdhetnék. Diákmunkát meg amúgy sem szeretem. Nem, nem vagyok lusta, meg a többi sem, de 8 órát robotolni a tescoban éjjel, szolga munkát végezni, kemény. Jó tudom sokan csinálják, de nekem elég volt.

Ma már ilyen piramisos emailes mlm rendszerbe is befürödtem, igaz nem túl sok pénzzel. Tehát hogy hova süllyedtem..

Mihez lehetne kezdeni? Sehol, semmi ismerős. Mindig csak vagy a robot munka vagy a "szegénység".


2017. ápr. 19. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mégis milyen választ vársz? Munka munka munka! Vagy abbahagyod az egyetemet és elhúzold dolgozni. Szerinted ki dolgozna, ha lenne jobb megélhetőségi lehetőség is?
2017. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem muszáj 8 órát robotolni suli mellett. Találhatsz a tanulmányaidnak megfelelő gyakornoki melót is.

Vagy elmész hímringyónak :D

2017. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Add el az egyik veséd.
2017. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

De, lusta vagy, mint a sár. A tunya hímnemű meg nem férfi.


Dolgozz, aranyom.

2017. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél fel diákhitelt. Csak 3,35% a kamat.
2017. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Korrepetálj.
2017. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 walk w1th mee ***** válasza:
91%
add ki a barátnődet night clubbokba :)
2017. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!