Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kell a CSOK kal az...

Miért kell a CSOK kal az államnak a maradék szerencsétlen tömegnek is föltornászni az albérletárakat 5× ösre, ha úgyis minden fiatal kimenekül külföldre, és a maradék is elveszti a létbiztonságot?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Még maga az albérlettámogatás is mindenki számára feljebb viszi az albérletárakat, aki nem kap belőle. :D
2017. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Ha "minden fiatal kimenekül külföldre", akkor egy: kinek kell az albérlet? Kettő: nincs aki felvegye a csokot, így nincs aki felverje az albérletárakat. Dehát Balázskát nem az eszéért szeretjük.
2017. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennek ki külföldre. Épp tegnap beszéltem beszéltem valakivel, aki ruhabolti eladó és albérletben lakik Budapesten. Mániákusan költöznek az emberek Budapestre. Meg láttam albérletkereső csoportban gyerekes egyedülálló anyát, aki bolti eladó, az is Budapesten keres albérletet. Sokak szerint Budapestből áll ez az ország, máshol el sem tudják képzelni az életüket.
2017. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként abban igaza van a srácnak, hogy a CSOK kb senkinek sem jó csak a kivitelező cégeknek. Meg lehet nézni, hogy egy az egyben benyelték a CSOK-ot és az ÁFA csökkentést.


Sokkal jobb lenne, ha a fiatalok adó- és járulékterheit csökkentenék az idióta CSOK helyett.

2017. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Öcsém, te eddig itt a keveset fizető, becsődölő cégen feszültél; kétnapja az albérlet a sláger. Komolyan kérdem, Balázska, te amúgy normális vagy? Vagy van az elmegyógyban internet hozzsférésed? :D
2017. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!