Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akkor ezt a nyereményt elbuktam?

Akkor ezt a nyereményt elbuktam?

Figyelt kérdés
Telefonon felhívott a tmobile-tól valaki, hogy nyertem 500ezret, bank automatától kellett volna elutalni tranzakciós pénzt...én nem tudtam lemenni mert a környékünkön nincs gép. Van esély még rá, hogy vissza hívjanak vagy esélyem legyen a nyerésre? Neten utalni esetleg?
2017. ápr. 28. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem teljesen, amit írsz, de ez egy átverés. Senkit nem hívnak fel csak úgy, hogy nert félmilliót. Jól értem, hogy először neked kellett volna fizetni? Na utána nem hallottál már volta felőlük, az biztos. Mellesleg - lehet, rosszul tudom, t-Mobile már nincs, Telekom van.
2017. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
LOOOL ez a kérdés. Nem nyertél te semmi, max tapasztalatot, hogy at ne baxxanak.
2017. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem nyeremény. Csaló arra akart volna rávenni, hogy automatán keresztül feltöltsd a telefonját. Aztán meg lerakja.
2017. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Téged nagyon csúnyán át akartak verni, és nem az eszeden múlt, hogy nem tudtak. De ami késik, nem múlik, le fognak még húzni rendesen.
2017. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!