Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek munkát egy...

Hogyan keressek munkát egy sima érettségivel Tatabányán? Gyárba nem megyek az már biztos. Már nagyon elegem van kérlek adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 20:49
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
100x több vagyok én annál hogy szalag mellett dolgozzak
2017. máj. 2. 07:23
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

"100x több vagyok én annál hogy szalag mellett dolgozzak"


Mondod ezt, amíg a szüleidnél élsz és nem magadat kell fenntartani, mert minden alád van tolva.

Amúgy belinkeltem pár állást, ami nem gyári: megnézted egyáltalán?

2017. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
De mivel vagy több? Elmondod? :) Szerintem nem vagy több.
2017. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Hát azt nem árulta el, mivel több, pedig rákérdeztem nyelvtudásra, stb... :-)
2017. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Rengeteg mindent tudok a világról a világháborúról pszichológiárol genetikárol
2017. máj. 2. 13:04
 46/53 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj tovább, ha az érdekel.
2017. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Dehogy tudsz... Ez itt te vagy, nézd csak, már ha tudsz olvasni:


[link]

2017. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
Ez már kezd kicsit átmenni szánalmasba, kérdező. Inkább ne is írnál semmit, egyre jobban égeted magad:D Semmivel nem vagy több egy gyári munkásnál, sőt. Az legalább dolgozik, nem egy ingyenélő senki mint te. Ha ennyire nagyra tartod a történelem és biológia tudásod miért nem jelentkeztél töri vagy biosz szakra? Oda kevés a pontszám. Vagy talán mégsem lett annyira f a sza az érettségid mint ahogy írtad? Ezekre valahogy nem igazán akarsz választ adni:D
2017. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Bemásolom a kezdő mondatot, mert tényleg nagyon fontos és igaz!:


"A Dunning–Kruger hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását."


Pontosan így jártam én is, amikor elkezdtem nyelvet tanulni... Kb. szűk alapfoknál járhattam, amikor fennen hirdettem, hogy én már tudom a ... nyelvet. Aztán, ahogy tovább tanultam, egyre inkább rájöttem, hogy mennyi mindent nem tudok... Most, hogy van az adott nyelvből egy középfokú nyelvvizsgám, jöttem rá arra, hogy szinte alig ismerem a nyelvet! :D Rengeteg szakkifejezés, hétköznapban nem használt szó kifog rajtam és nézek, mint borjú az új kapura :-) Szóval azóta inkább azt mondom: nem tudok, csak kicsit ... nyelven. :-)

2017. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Én Budapesten is érettségivel dolgoztam/dolgozom irodában, pedig itt aztán tízezerszámra vannak diplomások. Igaz, tapasztalatot fel tudok mutatni több évet. Diákok is szoktak irodában dolgozni. Arra pont elég az érettségi ;)


Nézz szét ismerősi vonalon is. Emellett még igen, ott van az eladói szakma, bár Tatabányát ilyen szempontból nem ismerem, Pesten rengeteg helyre keresnek eladót. Én kétlem, hogy a gyári munka lenne az egyetlen. Ne higgy az itteni kesergőknek, azért húznak le, mert ők sem keresnek jól, és jön itt valaki, aki kimondja, amit ők nem mernek (de éreznek).


Van arra diákmunka-közvetítő? Mert Te most diákmunkát keresel, ha jól sejtem, nem?


A gyári munka nem biztos, hogy olyan, amire Te gondolsz. HR cégben dolgoztam, ott a gyár, akinek kerestünk embert high-tech volt, nem úgy, mint 20 éve, amikor látogatáson voltam anno az üveggyárban. :)


Esetleg adatrögzítés, azt itt sokszor csinálják diákok. De még lehet vendéglátás is, Kfc, Meki ilyesmi.


Nézz szét alaposan, jelentkezz sok helyre. Ne add fel. Profession, indeed... ezeket naponta nézegesd, szűrd le minden tatabányai állásra.


Sok sikert :)

2017. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!