Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sima érettségivel eladóként...

Sima érettségivel eladóként mennyi a legkevesebb fizetés, amit kaphatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a minimálbér.
2010. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

73500.-?

köszi

2010. márc. 25. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs benne gyakorlatod- 2év- vagy csak érettségivel vesznek fel, és nem kérik az eladói végzettséget, akkor 73.500Ft. Ez persze a bruttó.
2010. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
De ha nem lesz válság kapsz emelést!:D
2010. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok az biztos. De nem egy szalag mellett robotolsz ahol úgy beszélnek veled mint egy kutyával.
2010. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ez igaz. Legalabb ennyivel jobb helyzetben vagy.
2010. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugy tudom nem az érettségit fizetik hanem a MUNKÁT.
2010. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, minimálbér. Ettől függetlenül úgy beszélnek veled, mint a kutyával.

Nekem van eladói végzettségem, gimnáziumi érettségim és egyéb szakirányú is ami pont a bolt profilja, mégse árulhatom el a főnöknek, hogy terhes vagyok, mert úgyis talál okot hogy kirúgjon (főleg ha nem marad meg a baba...) állandóan hazudoznunk kell neki, ha szeretnék egy hét szabit, megkérdezi, hogy mire kell, ha nőgyógyászhoz megyek megkérdezi hogy na mi volt, ha kocsival jövünk erre, vigyünk árut a másik boltba... folyamatosan berángat a szabadnapomon, a szabadságok nincsenek nyilvántartva és nem is fizeti ki ami megmarad, emellett állandóan nyalni kell neki hogy micsoda nagyszerű főnök, hátha megdob egy tízessel pluszban hó végén.

Nemrég volt kétmilliós konyhafelújítása.

Megalázó, azt mondom, de így is örülök, hogy van munkám.

2010. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!