Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magasabb összegű családi...

Magasabb összegű családi pótlék mellé jár a rokkantsági nyúgdíj (rokkantsági ellátás ennek a neve talán már)?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Az önkormányzat elvette tőlem azt, amit eddig adott, mert kiderült, hogy nem vagyok rá jogosult a családi miatt. Most kb. a családiból "élek", dolgozni nem tudok. Jó lenne még pluszba ez a kis pénz. Múlt hét csütörtökön voltam felülvizsgálaton a rokkantsági miatt. Még nem derült ki az eredmény, de szeretném tudni, hogy kaphatom-e mindkettőt egyszerre.

2017. máj. 9. 17:44
 1/1 anonim válasza:
Igen jár lehet hogy a családi potlékot is át lehet váltani fogyatékosági támogatásra. Bövebb felvilágositást csak úgy tudok adni ha megirja hogy mi miatt kap emelt családi potlékot és hogy alanyi jogon kapja vagy mijen jogcimen?
2017. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!