Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor nem számolnak fel...

Ilyenkor nem számolnak fel valami plussz díjat vagy akármit? Vagy ilyenkor már semmi teendőm nincs.

Figyelt kérdés
Az emagon leadtam egy rendelést de meggondoltam magam és töröltem. Küldtek egy emailt hogy a rendelésemet törlték. Rendelés után pár órával gondoltam meg magam szóval nem napok teltek el.

2017. máj. 12. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fognak semmit felszámolni. Sőt 14 napon belül bármikor vissza is küldhetted volna akkor se lett volna semmi anyagi vonzata számodra. (max a posta)
2017. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Csak idegeskedtem hogy nehogy kiszámlázanak nekem valami nagy összeget.
2017. máj. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!