Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan adjak fel futárral...

Hogyan adjak fel futárral csomagot úgy hogy, az illetőnek nincs e-mail címe?

Figyelt kérdés
Jövő héten fel kell adnom egy csomagot, de a futár megrendelésénél kötelezően meg kell adni a címzett e-mail címét, ami viszont nincs neki. Ilyenkor most mi a teendő? Csak úgy a postára nem akarom bevinni, mert akkor sokkal drágább lenne a szállítás, amit persze nekem kéne kifizetem. Esetleg írjam be az én e-mail címemet oda is? Nem lehet ebből baj?

2017. máj. 14. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk regisztráljon egy mailcímet?! Kb. 2 percbe tleik.
2017. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
beírsz egy kamu címet azt kész. E-mailra csak egy értesítést kap, hogy a csomagja átvehető.. de azt az értesítést telefonszámára is megkapja.. meg a posta/futár is kiértesíti/fölhívja az időpont miatt.
2017. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Mondjuk regisztráljon egy mailcímet?! Kb. 2 percbe tleik."


Tisztában vagyok vele, de én nem fogok könyörögni egy számomra ismeretlen embernek, hogy regisztráljon egy e-mail címet, csupán 2 percbe telik.

2017. máj. 14. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Akkor add meg a sajátod.
2017. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem értesítik , nem hívják fel , külön kérésre sem ami beírható megjegyzés rovatba . A futár talán felhív a csomag felvételekor , de szimplán becsenget vagy nyomja a dudát .
2017. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!