Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki egyedül él Budapesten...

Aki egyedül él Budapesten albérletben, mennyit keres? Mire mennyit költötök?

Figyelt kérdés
Én 170 körül keresek, az elbérlet mindennel együtt 80 lenne. Szerintetek így ki tudnék jönni?
2017. máj. 15. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket soha nem értettem. Te tudod mik az igényeid, hogy tudsz megélni az adott pénzből! Én nem tudnék, de van aki még félre is rakna ennyiből.
2017. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten 100-120 ezer alatt már nincs albérlet... Legfeljebb valami peremkerületben, vagy valami nagyon nagy szerencsével, ismerőstől, stb. Szóval úgy normál esetben a 170 ezer az már kevés lenne.


A "mindennel együtt" nem tudom, mit jelent, általában a bérleti díjon felül még egy 20-30 ezer forint rezsit lehet számolni, nem tudom, ez bele van-e kalkulálva. Ezen kívül van még utazási költség, és élelmiszer. Az élelmiszer elég erősen függ attól, milyen igényeid vannak, viszonylag olcsón is ki lehet jönni, ha jól megtervezed, és otthon főzöl, de lehet sokkal több is.


Ha a lakhatási költségen kívül még tényleg marad 90 ezer forintod, akkor szerintem ki tudsz jönni.

2017. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60ert tudsz egy szobat kiberelni kb mindennel egyutt, kulon lakasok 100+rezsinel kezdodnek.
2017. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés mennyiért tudnék albérletet kivenni, de köszönöm. Ismerőstől van, de le is írtam, hogy ennyi. Azért köszönöm, én is tudom mennyi egy átlagos albérlet Bp-en. Az ilyen kérdések, pedig arra jók, hogy viszonyítsak, ki hogyan tud megélni, egyszerű helyzetfelmérés.

Most ketten lakunk benne, de a lakótársam el fog költözni. Ezért érdekelne, hogy bevállaljam-e az egyedül lakást.

2017. máj. 17. 08:39
 5/5 anonim válasza:
Necces. Ebből félre nem fogsz tudni rakni, de ki lehet jönni ennyiből.
2017. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!