Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapestről szeretnék ehy...

Budapestről szeretnék ehy telefomt rendelni. Magyar Postán küldeni, tudom a készüléket utánvétellel fizetni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék pénzt előre utalni.Az eladótól is kérdeztem,hogy tudok-e utánvétellel fizetni,és ezt írta rá "MPL futárral tudom küldeni".

2017. máj. 17. 09:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért! *egy telefont,*küldené,
2017. máj. 17. 09:31
 2/4 anonim ***** válasza:

"Budapestről szeretnék ehy telefomt rendelni."


Nem az a lényeg, hogy melyik városból, hanem az, hogy melyik oldalról vásároltad!!

Ha Jófogásról, akkor tudnod kell, hogy nagyon nagy kockázatot vállalsz, mert ott az eladók nem rendelkeznek értékeléssel.

BÁRMIT KÜLDHET! Hiába rendeled utánvéttel, jó esetben a futár megvárja, amíg kibontod (rossz esetben meg se várja) és ennyi. Kipróbálni nem lesz időd - kaphatsz egy nem, vagy csak részben működő vagy klón telefont.


Ha olyan oldalról vásárolsz, ahol az eladók rendelkeznek értékeléssel (pl. Vatera), akkor is jó alaposan meg kell vizsgálni az eladó értékeléseit, mert sok pozitív mellett lehet sok negatívja is. Általában a felhasználónévre vagy a mellette lévő csillagokra kattintva előjönnek az értékelések - érdemes a negatív és semleges értékelést is elolvasni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, az MPL futárnál van utánvételre mód, csak úgy még ráadásul drágább is és mint írtam, nem sok mindentől véd meg egy telefonnál...

2017. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Boltból rendelném,és megbízható eladóként van értékelve.
2017. máj. 17. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó... :-)
2017. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!