Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért hazudják azt, hogy...

Miért hazudják azt, hogy külföldön minden drágább amikor eBayen harmad áron van minden a külföldi élelmiszer meg tizedannyi szállítással?

Figyelt kérdés
A lakbér is alig drágább mint a magyar nagyvárosokban, a taxi konkrétan olcsóbb Angliában,akkor miért kell fikázni? Az internet is tizedáron van egész Nyugaton.
2017. máj. 20. 20:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A benzint meg magyarországon pofátlan módon higítják, Nyugaton 1.5* mentem többet 1l benzinnel. És a wc ért se kellett fizetni sehol, és az üzemanyag is olcsóbb volt...
2017. máj. 20. 20:37
 2/18 A kérdező kommentje:
A BENZIN olcsóbb nyugaton 1cm3. A vízzel higított magyar benzin drágább, de tiszta benzinre lebontva Olcsóbb nyugaton.
2017. máj. 20. 20:40
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
vízzel nem lehet hígítani a benzint, mert a könnyebb fajsúlya miatt a benzin úszik a víz tetején.. azaz nem elkeverhető.. ezáltal nem is hígítható.
2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
életvitel szerűen mennyit élték egy nyugati országban? kérdésed alapján egy percet sem valószínű. jobban lehet élni nyugaton, ezt a tényt senki soha nem tagadta. azonban nincs kolbászból a kerítés. aki mondjuk Angliában minimálbért, vagy akörül keres, azaz 1000-1100 fontot kap kézhez, abból hogyan fizeti ki a szerinted nem túl magas londoni lakbért, miközben egy 1 szobás lakás kerül 1200-ba? a lakhatás, szolgáltatások árai jóval magasabbak.
2017. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Áááásít...


Rendszeresen autózom külföldön, nem is keveset. Nincs különbség a magyar, az osztrák és a német benzin között.


Persze, aki szökő évente eljut külföldre, ahol az egész utat autópályán teszi meg, és csodálkozik, hogy a hétköznapi városi tötymörgés mellett többet fogyaszt a kocsi, mint amikor 1000km-et megy egy tempóban egy irányba, az mindig kelti ezt a legendát.


Az elején szó szerint centiztem, hogy bebizonyítsam, hogy az osztrák benzin mennyivel jobb, teljesen kifogyasztottam a tankot, számolgattam, etc, a vége az lett, hogy feladtam, mert urban legend az egész, gyakorlatilag mérési hibahatáron belül van a különbség

2017. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Jah, és a WC-ért fizetni kell rengeteg benzinkúton az osztrákoknál és a németeknél is. Jellemzően a shopban le tudod vásárolni az árát, szóval általában csokira váltható a pisilés ára, de nagyon nincs ingyen.


Ennyit a sztorid valóságtartamáról

2017. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Benzin korlátlanul keveredik alkohollal, alkohol meg vízzel :)


Benzinkúton dolgoztam jött 0,73kg/l-es, de 0,89kg/l-es benzin is, minél nehezebb annál szarabb volt!

2017. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor mással higították, fölhoztam még 4 érvet.
2017. máj. 20. 21:03
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudjátok, hogy a kőolaj minősége sem állandó. Tehát valamennyi ingadozás a belőle készült üa minőségében is előfordul. De ha nem évi 200km-et mész külföldön, hanem sok ezret, akkor egy idő után látod, hogy semmi különbség nincs.
2017. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Nos nézzük.

Segítsetek, hogy otthon milyen árak vannak?


-vidéki városban (Londontól 100km-re) 2 szobás 50nm lakás havi bérleti díja 620 GBP.

_ össz rezsi amiben benne van a havi

-Tv díj

- internet

- gáz

-víz

- villany

- council tax ( nevezhetjük kommunális adónak)

összességében kerekítve 400 GBP

- 1 kiló fehér kenyér: 1, 60 gbp

- 1 literes lidl cola: 49 penny

-autóra évi biztosítás díja: Ez autó függő, én a land roverre évi 900 gbp fizetek

- 1 liter benzin 1.20 gbp

- a taxi épp tegnap hozott haza a vasútállomásról ami a lakásomtól 3,5 km-re van. 10 gbp volt az ár (jatt nélkül)

Egy átlag fizetés amit a legtöbb ember keres olyan 1200-1300 font-

Otthoni árak?

2017. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!