Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Penny Market-ben vagy Lidl-ben...

Penny Market-ben vagy Lidl-ben diákmunka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
diákmunkáról nem tudok, de a lidl-ben dolgozók azt mondták, hogy nem 8 órát, hanem inkább 9et dolgoznak.. ha nem 10et.. 7kor nyitnak, 6ra már bent kell lenni...
2017. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diákmelósokat nem merik túlóráztatni mert a foglalkoztató cégeket ellenőrzik és komoly az érdekvédlemük . A szimpla melós meg bekussol és szolga vagy a kevés tesz valamit a kihasználása ellen vagy kikerül a buliból .
2017. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
Szia! Én a pennyben voltam és utáltam. Bunkók voltak, le se szartak és nem bírták elmondani h mégis mi az anyámban tudnék segíteni szóval csak bolyongtam az üzletben mint egy idióta. Arra se voltak képesek hogy szóljanak hogy szünet van, közben ők bent ettek és nevetgéltek. Nem is mentem többet. De azért menj el próbáld ki hátha nálad nem ilyenek.
2017. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Lidl jó, egy perccel sem dolgoztatnak tovább mint kellene. Van egy külön számítógépes rendszer amiben te hagyod majd jóvá a beírt időpontot a saját felhasználóddal. Két műszak van: 14-22 illetve a nyitás előtt egy órával-14-ig. Kell rendesen dolgozni, nem lehet lazsálni, de ha ügyes vagy és beválsz, fix helyed lehet. Én is lassan egy éve vagyok a boltban, heti 5x tudok menni biztosan.
2017. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugye azt jól tudom,hogy a Lidl-nél egybe árufeltöltesz és kasszázol is,ugye?
2017. jún. 19. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
tudtommal a lidl-nél és a pennynél is kasszázik és árufeltölt egyszerre mindenki, nincs külön kasszás meg feltöltő, hiszen diszkontokról van szó
2018. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!