Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki Budapesten ilyen nettó...

Aki Budapesten ilyen nettó 110 ezret keres (rengeteg helyen ennyit adnak, mielőtt jönn a sok okos hogy tud megélni?

Figyelt kérdés

ha nem vágtak a feneke alá tehermentes lakást akkor hogy tud megélni?


szobabérlést se tud ebből nagyon kifizetni mert egyszerűen nem marad elég pénz megélni a maradékból.


nyomorognak ezek az emberek?


szobatársakkal nyomorognak?


2017. jún. 16. 00:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Köszönöm a kedves szavakat, nem vagyok alfabéta :D


Külvárosban simán lehet rezsivel együtt szobát bérelni rezsivel együtt 55 ezer alatt, enni pedig igen, olcsó szénhidrátokat kell. Nem tökéletesen egészséges, de más választásod nincs nagyon. Vannak amúgy 100-200 ft-os zöldségek (káposzta, répa, cékla), gyümölcsből idényjellegűek, szénhidrátnak kenyér, tészta, rizs igazán nem drága, a fehérjét pedig tudod pótolni hüvelyesekből szintén nem túl drágán. Na meg nem kell folyton zabálni.


Évekig éltem így, szóval hidd el, van tapasztalatom :) Persze nem ez az ideális, nagyobb kiadásokat nem tudtam fedezni, de nyomorogni sosem nyomorogtam.

2017. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Kérdésedben a válasz! Ne csodálkozz ezen kína a példaképe viktornak. ..
2017. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

"Van ma már olcsó, de jó minőségű kínai ruha, amin nem látszik hogy az. "


Ez mekkora, ne vágyjál már a normális fizura a munkádért, hát van már kínai ruha :DDDDD Azért még van hová fejlődnünk, mert kínai kenyér még nincs de reménykedjünk. De hát mondjuk már Kövér Lali apátok is megmondta, a magyarok nem szeretik a normális fizetést, lelki törést okozna náluk a jobblét:


"Történelmi okokból kifolyólag egy történelmi szegénységgel küszködő régió, ennek vannak gazdasági értelemben vett előnyei is. Ezért van annyi munkavállaló lengyel Nyugat-Európában, mert kevesebbel is beérik, elnézést kérek, idézőjelbe téve, mint a jóléti állam szolgáltatásaihoz hozzászokott, hogy ne mondjam, némely esetben hozzálustult polgárok. "


Na a fidesz nem fogja hagyni hogy mi is ellustuljunk, én hálás vagyok nekik és ti? :D

2017. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

3-as, hogy én mennyire egyetértek veled!!! Végre valaki kimondta a frankót! Gratula!


Idióta világban élünk ahol túl nagyok lettek az igények! Addig nyújtózkodj... stb.


Valamit valamiért! Ha valaki ezt nem képes megérteni, akkor sok gondja lesz még az életben :DDDD

2017. jún. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

- szobát bérelsz és nem egyedül laksz, hanem több lakótárssal (és nem a belvárosban)

- nem étteremben kajálsz vagy rendelsz, hanem otthon főzöl magadra, olcsó alapanyagokból

- és ami a legfontosabb, törekszel a munkádban arra, hogy előléptessenek és ne ennyit keress. Ha a munkád ezt nem teszi lehetővé, akkor keresd a lehetőségeket, hogy másodállást találj vagy ami még jobb, váltsd - pl. megtanulsz egy idegennyelvet és elmész multihoz call centerbe, ott nem 110-et fogsz kapni pályakezdőként sem. Ismerős csaj pl. konyhán dolgozott napi 16 órákat egy ideig, igaz ezt nem lehet hosszú távon csinálni, de volt, hogy két nap alatt összeszedett 30-40 ezer Ft-ot.

2017. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!