Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebook oldalt lehet venni?

Facebook oldalt lehet venni?

Figyelt kérdés
Legálisan. Lenne egy külföldi oldal, amit már nem üzemeltetnek, és én vinném tovább. Van erre bármilyen legális megoldás?

2017. jún. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

legálisan nem, mivel az fb oldal az a facebook tulajdona, így nem eladható.


amúgy meg mindenki adja veszi, a likeokat is..

2017. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Már úgy érted, külföldi facebook oldal? Ha át akarod venni, akkor cask annyi a teendő, hogy átírjátok, ki az admin és a létrehozó szépen törli magát... illetve te törlöd őt... Más adatokat is lehet azon az oldalon változtatni úgy, hogy cask neked legyen admin hozzáférésed
2017. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Addig oké, hogy megtaláltam az oldalt, ami kéne, nem frissítik, ráírok. Na most...

... jelentheti e a profilomat emiatt? mivel már üzemeltetek egy oldalt, és egyedüli admin vagyok, nekem ez nem fér bele. Írjak neki kamu accal, és próbáljam meg úgy elintézni?

...mi van, ha létrejön az adásvétel, majd 2 év múlva, amikor az oldal már megötszörözte a követői számát, akkor jelenti a facebooknak, hogy meghekkelték anno, és kéne vissza az oldal? mire tudnék hivatkozni?

2017. jún. 17. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
2 év után átviszed egy újonnan megnyitott oldara az embereket, bejelented hogy a jelenlegi meg fog szűnni. Akit érdekel az átmegy. A régi tulaj meg kapálózhat...
2017. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!