Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka MŰISZ-nél, volna...

Diákmunka MŰISZ-nél, volna néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam az oldalra, az önéletrajzomat még nem töltöttem fel, de rövidesen megteszem. A kérdéseim azok volnának, hogy:


Miután jelentkeztem egy munkára, mi a teendőm? Egyszer bementem hozzájuk és azt mondták, hogy konkrét munkával írnak csak szerződést. Jelentkezek egy munkára, utána rögtön mennyek be hozzájuk, vagy ők fognak szólni, hogy mehetek e dolgozni és akkor kell bemenni hozzájuk?


A másik kérdés nem feltétlenül a MŰISZ-hez köthető. Kicsit nagyobb darab vagyok, a könnyű fizikai munkák mennyire könnyűek? Kicsit tartok attól, hogy elvállalok valami könnyű fizikai munkát és nem bírnám. Pl most látok egy szőnyegáruházba árufeltöltői munkát. Azt egy nem túl jó fizikumú ember hogy bírná? Annyira nem vagyok kórosan elhízva, de azért nem bővelkedem izmokban.



2017. jún. 18. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

1. jelentkezel a munkára, ha elfogadják a jelentkezésedet, majd utána írtok szerződést.

2. szerintem átlagos képességgel bírható, de ki fogsz fáradni.

2017. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked van tapasztalatod a MŰISZ-nél? Most találtam egy munkát, amire jelentkeztem, de nem látok semmi változást a profilomnál a jelentkezéseim almenüpontban vagy bárhol.
2017. jún. 18. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
MŰISZ-nél nem, csak máshol. Ha nem jelentkeznének, szerintem holnap hívd fel őket.
2017. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vasérnap van, ezért nem látsz semmi változást. Holnap vagy valamikor a héten megnézik a műisznél, hogy kik jelentkeztek, és akiket kiválasztanak a munkára, azokat fogjál behívni szerződést írni.
2017. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akiket nem választanak ki, azokat nem értesítik?
2017. jún. 18. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, akiket nem választanak, azokat jó eséllyel nem értesítik.
2017. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Azt hiszem több kérdésem nincs. Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jún. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!