Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan magyar...

Van itt még olyan magyar fiatal akinek az álmát ugyanúgy tönkretette a budapesti ingatlanlufi mint az enyémet, az alábbi módon?

Figyelt kérdés

2012ben kimenekültem az országból Ausztriába melózni, később az egész család megpattant.


Mindenki melózott, kuporgattam, gyűlt a lóvé, nekem pedig volt egy álmom : lakás Budapesten, a magyar álom városában.


Élni akartam a magyar fiatalok álmát, az én álmom volt!


Ha úgy alakult volna hogy sikerül összekuprogatni egy kis garzon lakásra, akkor minden oké lett volna, de nem így történt, sajnos nem...


2014ben kitört az ingatlanlufi és 2 év alatt hazavágta az egész piacot.


Hirtelen az addig 8 milliós garzonlakás 14 meg 16 meg 18 millió forintba került.


A pénzem vásárlóértéke bezuhant a budapesti piacon, többé már nem sokat ért az összegyűjtött pénzem ott.


Az álom véget ért.


Számtalanszor lerészegedtem emiatt a sokkhatás miatt, hogy el tudjam viselni hogy vége van, az álmok összetörve.


Van még itt ilyen sorstársam akinek keresztülhúzta a számításait a budapesti ingatlanlufi?


F/26


2017. jún. 19. 03:41
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nincs más hátra Balázska, vissza kell menjél mosogatni Bécsbe még pár évet.
2017. jún. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép az álmodozás, de matek a realitás. Biztosan nem voltál jeles tanuló. Különösen, ha italban keresed a megoldást.
2017. jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

404 találat Budapesten eladó lakásra 10 millió forintig:


[link]

2017. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj egy színdarabot a sztoridból, hátha felkapják és akkor lesz sok pénzed. :D
2017. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lufinak azt hívják, ami kipukkad, arra még várni kell.
2017. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát én pont így jártam..

Tudom nem most írtad ezt...

Ma egész délután sírtam,és már kb. 5 órája bújom a netet,hogy mi várható.

2016 nyarán volt egy pici örökségem,kinéztem egy lakást,és mivel albérletben lakom,egy annak megfelelő törlesztős kis hitelt vettem volna fel.Még maradt is volna erre-arra.Már intéztem a papírokat,mikor visszalépett a tulaj valamiért..

Azóta élni nincs kedvem,tavaly még volt egy-két putri a keretemnek megfelelően,de olyanok,hogy a macskámat nem vittem volna oda..

Az idén....Tragédia...

Bele vagyok őrülve,hogy nincs semmi esélyem..

Semmi nem jó,életkedvem nulla.Mindennap ideges vagyok,hogy még mindig itt,és így élek 40 évesen egy szoba-konyhás albérletbe,és nem értem mi történik,honnan ez a sok pénz,ami itt elmegy,hisz 3 évvel ezelőtt még pusztulat volt..

D lesz ebből még baj..

2018. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek, a megmentőtöket úgy fogják hívni, hogy Trump. Egy-két év és hazavágja az amerikai gazdaságot, ami hatással lesz a világgazdaságra, ahogy 2008-ban Bush alatt.


[link]

2018. máj. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miről szól a cikk?Nem a legjobb az angolom...
2018. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyjából értem..Hát szemét leszek,de ha az ingatlanok megzuhannak,jöjjön :D :D
2018. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. arról, hogy jön az új válság, mint 2008-ban, amikor harminc helyett tízért vehettél panelt Pesten.
2018. jún. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!