Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessem be a pénzem,...

Mibe fektessem be a pénzem, hogy gyarapodjon?

Figyelt kérdés
Van 1,6 millió forintom ! Mibe fektessem be, hogy pár hónap alatt gyarapodjon ?

2017. jún. 29. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt mondja neked hogy ez lehetséges akkor vagy át akar verni vagy csak tapasztalatlan.
2017. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Tippmixezz. Na nem ész nélkül. Vannak olyan trükkök, amik nagy eséllyel pénzt hoznak.


A másik javaslat az önkéntes nyugdíjpénztári tagság.

2017. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"A másik javaslat az önkéntes nyugdíjpénztári tagság."


Azt akarja, hogy pár hónapon belül gyarapodni a pénze, te meg önkéntes magán-nyugdíjpénztárt javasolsz neki???

2017. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nyugdíjpénztár inkább hosszútávú, most nézem, hogy mig írtál.
2017. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ! Sajnos, tapasztalatlan !! A szerencsejátékot már próbáltam, de nem igazán jött be, pedig úgymond "profi" adta a tippeket. Az igazság az, hogy kaptam ezt az összeget ajándékba, és nem akarom elherdálni.
2017. jún. 29. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha én kapnék egy nagyobb összeget egy részét betenném a bankba, hogy fixen meglegyen. Valami kamat erre is megy, de hát az nyilván elég minimális. Egy másik részét pedig részvényekbe fektetném. Mondjuk először egy "kisebb" összeget, kb 100.000 Ft áldoznék erre be és viszonylag alacsony kockázatú részvényekkel próbálkoznék. 1-2 hónap alatt látszik, hogy érdemes-e ezzel foglalkozni vagy sem. Ha bátrabb vagy mehet nagyobb összegben kockázatosabban, azzal jól lehet keresni csak nagyobb a bukás esélye is. Jobbak az esélyek ezzel pénzt gyarapítani, mint a szerencsejátékkal, csak időigényesebb is. A legtöbb olyan lehetőség amivel gyarapíthatod a pénzed pár hónap alatt elég kockázatos úgyis, ami viszont kockázatmentes az pár hónap alatt nem sok pluszt termel pl ha bankban lekötöd arra kapsz kamatot ami plusz pénz de hát 1,6 milliónál se egy nagy összegről van szó.
2017. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Pár hónapos lekötésre olyan kamatot se kapsz ami fedezi az inflációt (évi 3-5%). Szóval kevesebb pénzed lesz.


Bankba se tudod berakni mert 3 hónap alatt max. 0,5%-ot kamatozik kamatadót beleszámolva, de utána ha kivennéd 0,6% a tranzakciós díj.


Szóval havonta vesztesz majd 6000 forintot az infláció miatt, arra sincs módod hogy szinten tartsad.

2017. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon elszomorít ! Gondolkodtam már azon is, hogy veszek valamit, és utána, némi haszonnal eladom. De azt nem tudom, hogy mit !
2017. jún. 29. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért pár hónap alatt?
2017. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ötletem, mivel gyarapítsd. Viszont ha a helyedben lennék, aranyat vennék. Mivel én sem szeretném elherdálni, és ez mindig értékes, én ezt vennék. Bármit, ami aranyból van. És ha egyszer szükségem lesz pénzre (bármikor hozhatja úgy az élet, hogy pl elveszítem a munkahelyem) akkor el tudom adni, vagy zálogba adni.
2017. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!