Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Diákmunkásként másodállás?

Egy irodában kezdek hétfőn és lehet olyat, hogy hivatalosan több helyen dolgozzak egyszerre? A másik meló modellkedés lenne, ami nem diákmunka, hanem rendes állás lenne. Csak nem tudom, hogy így ha már úgymond dolgozok egy helyen lehet e másik helyen is pénzt keresnem?

(nem kérem a lehurrogást, mert modell szakmában dolgoznék)

(illetve haszontalan kommentekkel is kíméljetek)

Köszönöm! :)

16/L

2017. júl. 1. 14:03  Privát üzenet  

A válasz
Dolgozhatsz.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. júl. 1. 15:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos? Mert én azt olvastam, hogy ha van egy rendes munkám akkor diákmunkára már nem mehetek.

# 2/2Időpont 2017. júl. 2. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha szertorna edzőnek tanulok, mellé kelk még valamilyen egyetem vagy szakma a megélhetés miatt?
Diákmunkásként szövetkezeten keresztül, vagy alkalmi munkavállalóként éri meg jobban munkát vállalni?
Meddig van tanulói jogviszonyom, és meddig kell ennyit adóznom?
25 év felettiként dolgozhatok majd diákmunkásként?
Egész napos munkát diákként hol tudnék vállalni?
Kecskeméten hova lehet elmenni diákmunkásként? És mennyiért?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!